Sorun sadece sen değilsin: TikTok şu anda kapalı

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR TikTok kullanıcıları hizmetin şu anda kapalı olduğunu bildiriyor. Sorunlar arasında videolar, arama çubuğu ve yüklenmeyen yorumlar yer alıyor. Şu anda TikTok’u kullanmakta zorlanıyor musunuz? Hizmetin dünya çapında birçok insan için kapalı olduğu ortaya çıktığı için yalnız değilsiniz. Birçok X kullanıcılar TikTok’un şu anda gerçekten büyük sorunlar yaşadığını bildiriyorlar. Bildirilen […]

Sorun sadece sen değilsin: TikTok şu anda kapalı

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • TikTok kullanıcıları hizmetin şu anda kapalı olduğunu bildiriyor.
  • Sorunlar arasında videolar, arama çubuğu ve yüklenmeyen yorumlar yer alıyor.

Şu anda TikTok’u kullanmakta zorlanıyor musunuz? Hizmetin dünya çapında birçok insan için kapalı olduğu ortaya çıktığı için yalnız değilsiniz.

Birçok X kullanıcılar TikTok’un şu anda gerçekten büyük sorunlar yaşadığını bildiriyorlar. Bildirilen sorunlar arasında arama çubuğunun çalışmaması ve videoların genel olarak yüklenmemesi yer alıyor.

Aşağı dedektör popüler kısa video uygulamasında da önemli sorunlar yaşandığını bildiriyor. Buradaki kullanıcı raporları, içeriğin yüklenmemesi, arama çubuğunun çalışmaması ve yorumların yüklenmemesi dahil olmak üzere X kullanıcılarının şikayetlerini büyük ölçüde yansıtıyor.

TikTok’un X’teki destek hesabı henüz bir sorunu doğrulamadı. Ancak yine de kullanıcıların sorun yaşadığı açık. Bu arada TikTok uygulama sorunlarını çözmeye yönelik kılavuzumuzu deneyebilirsiniz.


Sorun sadece sen değilsin: TikTok şu anda kapalı

Teknory