İngiltere – Güney Afrika 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası hepimizin sevdiği oyunun kutlandığı bir etkinlik oldu ve partinin yakın zamanda duracağına dair bir işaret de yok. Dünyanın en iyi takımları arasındaki heyecanlı karşılaşmaların ardından İngiltere, Mumbai’de Güney Afrika ile karşılaşıyor. İngiltere – Güney Afrika maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Kriket Dünya Kupası’nda İngiltere-Güney […]

İngiltere – Güney Afrika 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası hepimizin sevdiği oyunun kutlandığı bir etkinlik oldu ve partinin yakın zamanda duracağına dair bir işaret de yok. Dünyanın en iyi takımları arasındaki heyecanlı karşılaşmaların ardından İngiltere, Mumbai’de Güney Afrika ile karşılaşıyor.

İngiltere – Güney Afrika maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kriket Dünya Kupası’nda İngiltere-Güney Afrika maçı ne zaman?

İngiltere ile Güney Afrika buluşacak 21 Ekim 09:30 BST Hindistan’ın Mumbai kentindeki Wankhede Stadyumu’nda.

İngiltere – Güney Afrika maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

2023 ICC Kriket Dünya Kupası için en iyi ücretsiz yayın platformu 9Now’dur. Bu Avustralya yayın hizmeti, her Avustralya maçının yanı sıra turnuvanın en büyük eşleşmelerini ücretsiz olarak sunuyor. Bu ücretsiz yayın programı İngiltere ile Güney Afrika arasındaki fikstürü içeriyor.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bir VPN kullanarak bu ücretsiz yayın hizmetinin engellemesini kaldırabilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, dünyanın her yerinden 9Now gibi ücretsiz platformlara erişebileceğiniz anlamına gelir.

Şu basit adımları izleyerek 9Now’a erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. İçin kayıt olun 9Şimdi

 5. İngiltere – Güney Afrika maçını ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantileri sunarlar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan 9Now’un engelini kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce ICC Kriket Dünya Kupası’nın önemli fikstürlerine erişebileceğiniz anlamına geliyor.

9Now için en iyi VPN nedir?

Yayın izleme dostu birden fazla VPN var ancak ExpressVPN’i yenmek zordur. ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı 9Now gibi ücretsiz yayın hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile ICC Kriket Dünya Kupası’nda İngiltere – Güney Afrika maçını ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow