İOS 17 kişi paylaşımı özelliği nasıl kullanılır? NameDrop ile telefon numaralarını hızlı bir şekilde değiştirin

Apple, iOS 17’de “NameDrop” adlı yeni bir kişi paylaşma özelliğini kullanıma sundu. AirDrop’un bir ürünü olan bu harika küçük avantaj, iletişim bilgilerini diğer iPhone kullanıcılarıyla kolayca değiştirmenize olanak tanır. Süreç sorunsuzdur. Artık iletişim bilgilerini en iyi şekilde nasıl paylaşacağınızı bulmak gibi garip küçük bir dans yapmanıza gerek yok. Sadece iPhone’unuzu yerleştirerek onların iPhone ile telefon […]

İOS 17 kişi paylaşımı özelliği nasıl kullanılır? NameDrop ile telefon numaralarını hızlı bir şekilde değiştirin

Apple, iOS 17’de “NameDrop” adlı yeni bir kişi paylaşma özelliğini kullanıma sundu. AirDrop’un bir ürünü olan bu harika küçük avantaj, iletişim bilgilerini diğer iPhone kullanıcılarıyla kolayca değiştirmenize olanak tanır.

Süreç sorunsuzdur. Artık iletişim bilgilerini en iyi şekilde nasıl paylaşacağınızı bulmak gibi garip küçük bir dans yapmanıza gerek yok. Sadece iPhone’unuzu yerleştirerek onların iPhone ile telefon numaralarını ve e-posta adreslerini anında yakalayabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıdaki üç kolay adımda göstermemize izin verin.

AYRICA BAKINIZ:

Bilmeniz gereken 17 yeni iOS 17 özelliği

1. Adım: iPhone’unuzu diğer kişinin iPhone’unun yanına yerleştirin

iPhone’unuzu ekranı yukarı bakacak şekilde diğer kullanıcının iPhone’unun çentik alanının üzerine getirin (iPhone’un da yukarı baktığından emin olun). İki iDevices arasında bir bağlantı kurulduğunu gösteren bir parıltı görünecektir.


Kredi bilgileri: Google

Adım 2: Ekranınızda iki seçenek göreceksiniz: “Yalnızca Al” ve “Paylaş”

Burada “Yalnızca Al” veya “Paylaş” seçeneğini seçebilirsiniz. İlki, diğer kişinin iletişim bilgilerini yalnızca sizin almanızı sağlar. Öte yandan Share, NameDrop’un değişmesini ister ikisi birden iletişim detayları.

iPhone'da NameDrop kullanıcı arayüzü


Kredi bilgileri: Google

3. Adım: Artık diğer kişinin iletişim bilgilerini almalısınız

Seçiminizi yaptıktan sonra diğer kullanıcının iletişim posterini ve sizinle paylaşmaya karar verdiği detayları görmelisiniz.

iOS 17'de Kişi Paylaşımı


Kredi bilgileri: Apple

NameDrop’un yalnızca almak için çalıştığını unutmayın. yeni iletişim detayları; mevcut kişileri güncellemek için çalışmaz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow