NetherRealm Yeni Mortal Kombat 1 Keepers Of Time Fragmanını Yayınladı, Oynanabilir Geraları Ortaya Çıkardı

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’de oynanabilir bir dövüşçü olarak geri dönen ilk karakter olan Keepers of Time ve Geras’a odaklanan yeni bir Mortal Kombat 1 fragmanı yayınladı. Mortal Kombat stüdyosu, Mayıs ayındaki MK1 çıkışından bu yana sürekli bir fragman ve oynanış akışı yayınladı ve bu hafta sonu, Keepers of Time fraksiyonu ve kum kullanan savaşçı […]

NetherRealm Yeni Mortal Kombat 1 Keepers Of Time Fragmanını Yayınladı, Oynanabilir Geraları Ortaya Çıkardı

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’de oynanabilir bir dövüşçü olarak geri dönen ilk karakter olan Keepers of Time ve Geras’a odaklanan yeni bir Mortal Kombat 1 fragmanı yayınladı.

Mortal Kombat stüdyosu, Mayıs ayındaki MK1 çıkışından bu yana sürekli bir fragman ve oynanış akışı yayınladı ve bu hafta sonu, Keepers of Time fraksiyonu ve kum kullanan savaşçı Geras hakkında yeni bir gösteri ile devam etti. İçinde, kendisi ve Geras için yeni bir ölüm de dahil olmak üzere Liu Kang’a yeni bakışlar alıyoruz.

Kendiniz için MK1 Keepers of Time fragmanını aşağıdan inceleyebilirsiniz.:

Hafta sonu, MK1 direktörü Ed Boon, birçok kişinin oyunda yeni bir karakterin çıkışını yapabileceğini düşündüğü bir resmi tweetledi. Boon, “Yeni telefon. Kim dis?” ve bilinmeyen karakteri daire içine alarak birçok kişinin bunun yeni bir dövüşçünün alay konusu olduğuna inanmasına neden oluyor.

MK1 hakkında daha fazla bilgi için, yazın başından beri bu oyun prömiyerini izleyin ve birkaç maç oynadıktan sonra oyunla ilgili ön inceleme düşüncelerimizi okuyun. Bundan sonra Smoke and Rain tanıtım fragmanını izleyin ve ardından kontrol edin oyun Bilgilendiricisi MK1 Bugün Yeni Oynanış.


Geras için heyecanlı mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!


Editörün Notu: Bu hikaye daha önce iki yeni Mortal Kombat 1 fragmanının hafta sonu yayınlandığını ve Mortal Kombat 11 için bir Geras fragmanıyla bağlantılı olduğunu belirtmişti. oynanabilir bir dövüşçü.

Teknory