İngiltere Kadınlar Dünya Kupası 2023 canlı yayını: Dişi Aslanları ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Kadınlar Dünya Kupası’ndaki her İngiltere maçını canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 sterline satılıyor ve cömert bir para iade garantisi ile geliyor. Bu yılki Kadınlar Dünya Kupası’na turnuvayı kazanma umuduyla giren pek çok ülke var ama herkes başarılı olamaz. İngiltere, 2022’de Avrupa Şampiyonası’nı kazandı ve bu nedenle Avustralya ve […]

İngiltere Kadınlar Dünya Kupası 2023 canlı yayını: Dişi Aslanları ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Kadınlar Dünya Kupası’ndaki her İngiltere maçını canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 sterline satılıyor ve cömert bir para iade garantisi ile geliyor.


Bu yılki Kadınlar Dünya Kupası’na turnuvayı kazanma umuduyla giren pek çok ülke var ama herkes başarılı olamaz. İngiltere, 2022’de Avrupa Şampiyonası’nı kazandı ve bu nedenle Avustralya ve Yeni Zelanda’nın favorileri arasında yer alacak.

FIFA Kadınlar Dünya Kupası’ndaki her İngiltere maçını izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz.

İngiltere Kadınlar Dünya Kupası’nda ne zaman oynuyor?

İngiltere, Haiti’ye karşı Dünya Kupası kampanyasına başlayacak. Son fikstürleri mi? İngiltere, 20 Ağustos’ta final olmasını umacak, ancak bunu yalnızca zaman gösterecek. İşte İngiltere’nin grup aşaması programının tamamı:

 • 22 Temmuz: İngiltere – Haiti (ITVX / 10:30 BST)

 • 28 Temmuz: İngiltere – Danimarka (BBC iPlayer / 09:30 BST)

 • 1 Ağustos: Çin – İngiltere (ITVX / 12:00 BST)

Bu tarihleri ​​not edin çünkü aksiyonun bir dakikasını bile kaçırmanızı istemeyiz.

Kadınlar Dünya Kupası’nda İngiltere’yi yurt dışından nasıl izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık’ta bulunuyorsanız, bu yılki Kadınlar Dünya Kupası’nda İngiltere’yi izlemekte sorun yaşamayacaksınız. BBC iPlayer ve ITVX, bu yıl 64 maçın tamamı için ücretsiz İngilizce akışları sunuyor, böylece her maçı izlemek için bu hizmetlere kolayca bağlanabilirsiniz.

Ne yazık ki, İngiltere dışından BBC iPlayer veya ITVX’e bağlanamazsınız. Yurt dışından oturum açmaya çalışırsanız, platformlar tarafından hızlı bir şekilde engellenirsiniz. Bu sinir bozucu kısıtlamayı aşmanın tek yolu bir VPN kullanmaktır. Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, yani dünyanın herhangi bir yerinden BBC iPlayer veya ITVX’in engellemesini kaldırabilirsiniz.

Bu kulağa karmaşık gelebilir, ancak süreç aslında gerçekten hızlı ve kolaydır:

 1. Akış dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. BBC iPlayer veya ITVX’e bağlanın

 5. Kadınlar Dünya Kupası’nda İngiltere’yi dünyanın her yerinden izleyin

Bu görev için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi veya ücretsiz deneme sunarlar. Bu teklifleri kullanarak İngiltere’yi Dünya Kupası’nda nakit ödeme yapmadan izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak Kadınlar Dünya Kupası’nın çoğunu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

FIFA Kadınlar Dünya Kupası için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı spor akışı için en iyi seçimdir:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan, fazladan üç aylık kapsama alanı ve bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesi içerir. Aboneler ayrıca 30 günlük cömert bir para iade garantisi alırlar, böylece Kadınlar Dünya Kupası’nı izlemek için BBC iPlayer veya ITVX’in engellemesini kaldırabilir ve ardından turnuva bittiğinde yatırımınızı geri alabilirsiniz.

ExpressVPN ile dünyanın her yerinden FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nda İngiltere’yi izleyin.

Mashable’ın FIFA Kadınlar Dünya Kupası ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Teknory