Tam Garip Dünya oyuncuları listesi: Tüm aktörler ve karakterler

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-22T17:41:30 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-22T17:41:41 Disney’in sinemalarda yerini alan yeni filmi Strange World’ün tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri için rehberiniz burada. Don Hall tarafından yönetilen, Qui Nguyen tarafından yönetilen ve yazılan ve Roy Conli’nin yapımcılığını üstlendiği Strange World, konusu açısından Disney için bir şekilde aykırı olacak gibi görünüyor. Avalonia topluluğunda geçen filmin […]

Tam Garip Dünya oyuncuları listesi: Tüm aktörler ve karakterler

Yayınlanan: 2022-11-22T17:41:30

Güncellenmiş: 2022-11-22T17:41:41

Disney’in sinemalarda yerini alan yeni filmi Strange World’ün tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri için rehberiniz burada.

Don Hall tarafından yönetilen, Qui Nguyen tarafından yönetilen ve yazılan ve Roy Conli’nin yapımcılığını üstlendiği Strange World, konusu açısından Disney için bir şekilde aykırı olacak gibi görünüyor.

Avalonia topluluğunda geçen filmin konusu şu şekilde anlatılıyor: “Orijinal aksiyon-macera, farklılıkları devrilmekle tehdit eden bir kaşif ailesi olan efsanevi Clades’i fantastik yaratıkların beklediği keşfedilmemiş ve hain bir diyarın derinliklerine yolculuk ediyor. en son – ve açık ara – en önemli görevleri.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Filmin önemli bir yönü de 17 Haziran 2021’de Fransa’nın Annecy Animasyon Festivali’nde açıklanan ana oyuncu kadrosu. Ama filmdeki ana karakterler kimler? Peki bu rolleri hangi aktörlerin oynayacağı açıklandı? Açıklayalım…

İçindekiler

  • Strange World oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

Strange World oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

Genellikle peri masallarını ve folkloru uyarlayan Disney’in diğer animasyon filmlerinden farklı olarak, Strange World daha çok kısa bilimkurgu hikayelerine dayanan yeni görünüyor.

Bu, muhtemelen bu karakterlerin hiçbirini tanımayacağınız anlamına gelir, ancak bu aktörlerin birçoğunu tanıyabilirsiniz. Artı, öğrendiklerimize göre bu yeni karakterler kulağa gerçekten eğlenceli geliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

O halde lafı daha fazla uzatmadan listemize geçelim!

Arayıcı Clade – Jake Gyllenhaal

garip dünya ve gece gezginiDisney/Cesur Filmler

Searcher Clade kimdir? Searcher Clade, filmin ana karakteridir. yönetmen tarafından açıklandığı gibi Don SalonuSearcher, “Avalonia topluluğunun değerli bir üyesi, pando adı verilen devrim niteliğindeki bitki bazlı bir güç kaynağını keşfetmiş.

“Bugünlerde bitkiyi ekip biçiyor ve tüm topluluğa enerji sağlıyor. Her şeyin ötesinde, Searcher bir aile babası: Karısı Meridian ile spontane bir mutfak ortasında dans etmeyi seviyor ve uzun zaman önce oğlu Ethan için her şeyi yapacağına yemin etmişti.

Jake Gyllenhaal’ı daha önce nerede gördünüz: Jake Gyllenhaal, Brokeback Mountain, Spider-Man: Far From Home ve Nightcrawler gibi filmleriyle oldukça ünlü bir aktör.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Jaeger Clade-Dennis Quaid

garip dünya ve ebeveyn tuzağıgarip dünya ve ebeveyn tuzağıdisney

Jaeger Clade kimdir? Jaeger, yazar ve yardımcı yönetmen tarafından tanımlanıyor Qui Nguyen “Searcher’ın olağanüstü kâşif babası” olarak. Uzun zamandır Avalonya’yı çevreleyen sıradağların ötesine geçmeyi hayal ediyor.

“Rüyası, asla gözden kaçırmadığı bir takıntı haline geldi – büyük bir yanlış adım onu ​​ailesinden uzakta, garip bir dünyaya düşürdüğünde bile. Eşsiz Jaeger sadece bir miras bırakmak istiyor.”

Dennis Quaid’i daha önce nerede gördünüz? Quaid, The Parent Trap, The Day After Tomorrow ve Footloose gibi filmlerde rol aldı.

Meridian Clade – Gabrielle Birliği

Garip dünya ve onu getirGarip dünya ve onu getirDisney/Evrensel Resimleri

Meridyen kimdir: Disney görsel sanatçısı Lissa Treiman “Meridian Clade, yardımcı olan ekin tozunu ustalıkla kullanıyor. [the Clades’] pando bitkileri gelişir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Her durumda eğlenceyi bulan türden bir insan ve kocasına ve oğluna bayılıyor. [Searcher and Ethan]… Meridian uçmayı seviyor ve onların çiftliği, tıpkı Searcher’ın olduğu kadar onun da hayatı ve geçim kaynağı… güçlü, gözlemci ve tek kelimeyle havalı Meridian, Clade ailesinin beklenmedik ama paha biçilmez bir üyesi.”

Gabrielle Union’ı daha önce nerede gördünüz: Union, 2000’lerin başında oldukça büyük bir yıldızdı ve kemerinin altında Bring it on, Bad Boys II ve Cheaper by the Dozen gibi filmlerle oldukça büyük bir yıldızdı.

Ethan Clade – Jaboukie Young-Beyaz

garip dünya ve OMITBgarip dünya ve OMITBDisney/Hulu

Ethan Clade kimdir? Yapımcı tarafından belirtildiği gibi roy conley: “Ethan Clade, anne babası öpüştüğünde gözlerini deviren, arkadaşları ziyarete geldiğinde neşelenen ve aşık olduğu Diazo ortalıktayken dili tutulmuş tipik bir genç.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“16 yaşındaki çocuk, hiç tanışmadığı büyükbabasınınkini anımsatan türden bir maceranın özlemini çekiyor, bu yüzden babası Venture hava gemisinde kritik bir göreve doğru yola çıktığında, Ethan kaçıyor.”

Jaboukie Young-White’ı daha önce nerede gördünüz: Young-White, Baymax!, Set it Up ve Only Murders in the Building’de göründükten sonra popülaritesini artırıyor gibi görünüyor.

Callisto Mal – Lucy Liu

garip dünya ve kill billgarip dünya ve kill billDisney/A Band Apart

Callisto Mal kimdir? Disney görsel sanatçısına göre Lissa Treiman, “Avalonia’nın başkanı Callisto Mal’ın Clade ailesiyle uzun bir geçmişi var. Bir zamanlar Jaeger’in keşif ekibinin bir üyesi olan Callisto, nihayetinde farklı bir yol izledi.

“Pando’nun başına bela olan şeyin gizemini çözmeye, garip dünya görevinin arkasındaki itici güç olmaya kararlı… Karar verme konusunda kendine güveni var, ancak düşünceli ve olaylara insani bir bakış açısından bakabiliyor.”

Lucy Liu’yu daha önce nerede gördünüz: Lucy Liu, Charlies’ Angels, Elementary ve Kill Bill’de yer alan sertifikalı bir simgedir.

Duffle – Alan Tudyk

duffle ve rougue birduffle ve rougue birDisney/Lucas Filmleri

Duffle kimdir? Henüz Duffle hakkında resmi olarak pek bir şey bilinmiyor, ancak onun Clade gemilerinden birinin pilotu olduğunu biliyoruz.

Alan Tudyk’i daha önce nerede gördünüz: Tudyk, Firefly, Rogue One ve Moana gibi birçok popüler projede yer aldı.

Diazo – Jonathan Melo

Teknory