Insidious 5’ten Patrick Wilson, James Wan’dan Güven Oyu Aldı

Ev film Haberleri Insidious 5’ten Patrick Wilson, James Wan’dan Büyük Güven Oyu Aldı Insidious 5’ten Patrick Wilson, oyuncudan yönetmenliğe geçiş yapan kendisini franchise yaratıcısı Leigh Whannell ile karşılaştıran James Wan’dan büyük bir güven oyu aldı. On yılı aşkın bir işbirliğinden sonra, sinsi 5Patrick Wilson, yapımcı James Wan’dan büyük bir güven oyu aldı. Wilson, 2013’ten bu […]

Insidious 5’ten Patrick Wilson, James Wan’dan Güven Oyu Aldı

Insidious 5’ten Patrick Wilson, oyuncudan yönetmenliğe geçiş yapan kendisini franchise yaratıcısı Leigh Whannell ile karşılaştıran James Wan’dan büyük bir güven oyu aldı.


On yılı aşkın bir işbirliğinden sonra, sinsi 5Patrick Wilson, yapımcı James Wan’dan büyük bir güven oyu aldı. Wilson, 2013’ten bu yana ilk kez korku serisine geri dönüyor. Sinsi: Bölüm 2oğlu Dalton rolünde Ty Simpkins ve eşi Renai rolünde Rose Byrne ile birlikte Lambert ailesinin reisi Josh rolünü yeniden canlandırıyor. sinsi 5 ayrıca Wilson’ın ilk yönetmenlik denemesini bir senaryo üzerinde yaptığını görecek. Cadılar Bayramı ÖldürürScott Teems ve projede yer alan bir yaratıcı, Wilson’ın ortaya koyduğu şeyi görmekten heyecan duyuyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile konuşurken Hollywood Muhabiri katil bebek filmini tartışmak için M3GANJames Wan gelecek yılın açılışını yaptı sinsi 5. Yapımcı, devam filminde hem yıldız olarak geri dönecek hem de ilk yönetmenlik denemesini yapacak olan Patrick Wilson’a büyük bir güven oyu verdi ve Wan, Wilson’ı onunla karşılaştıracak kadar ileri gitti. Sinsi franchise yaratıcısı ve uzun süredir ortak çalışan Leigh Whannell. Wan’ın aşağıda neler paylaştığına bakın:

Hepimiz Patrick’i seviyoruz. O adamla bir ya da iki film yaptım. Ama Patrick’in Insidious ile yaptıkları için çok heyecanlıyım. Patrick Wilson’la çalışmanın en sevdiğim yönlerinden biri, sette yaptığımız film hakkında aslında konuşmuyor olmamız. Büyürken sevdiğimiz tüm filmler hakkında kafa yoruyoruz çünkü Patrick ve ben aşağı yukarı aynı nesilden geliyoruz. Sürekli olarak John Carpenter’ın Küçük Çin’deki Büyük Belası ve tüm bu filmler hakkında bilgi ediniyoruz. Patrick bana biraz Leigh Whannell’i hatırlatıyor, çünkü onlar sadece oyuncu değiller; onlar aynı zamanda sinemacı. film meraklıları ve film meraklıları olarak oyunculuğa son filmin nasıl olacağı açısından bakıyorlar. Ve bu aslında onları film yapımcıları olarak bilgilendirmeye yardımcı oluyor. Bu yüzden, Leigh Whannell ve Patrick Wilson gibi insanlar kamera arkasına geçmek istediklerinde her zaman çok heyecanlanırım.

İlgili: Insidious’un “Demon In The Corner” Sahnesi, Franchise’ın En İyi Korkusu


Insidious 5 Wan Geleneğini Sürdürüyor

INSIDIOUS'ta Leigh Whannell ve Lin Shaye
(Soldan sağa) LEIGH WHANNELL ve LIN SHAYE, INSIDIOUS’ta Elise Reiner rolünde

Wilson kamera arkasına geçiyor sinsi 5 korku türü veterineri, bir işbirlikçinin yönetmen koltuğuna oturmasının yolunu açarken, James Wan geleneğinin heyecan verici bir devamına işaret ediyor. Franchise, yaratıcısı Leigh Whannell’in dümene geçtiğini gördü. Sinsi: Bölüm 3 o zamandan beri 2018’in bilimkurgu aksiyon-gerilim filminin yönetmenliğini üstlendikten sonra ilk yönetmenlik denemesinde Güncelleme ve 2020’ler Görünmez Adam yeniden başlatma, her ikisi de geniş beğeni topladı. Benzer şekilde, The Conjuring’i yönlendirmesi Universe, Michael Chaves ve Gary Dauberman gibilerinin ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemelerini yapmaktan vazgeçtiklerini gördü. La Llorona’nın Laneti ve Annabelle Eve Geliyor dahil olmak üzere daha da iyi bilinen özelliklere geçmek için Sihirbazlık: Bunu Bana Şeytan Yaptırdı ve Salem’in Lotu.

Uzun metrajlı uyarlamasını ürettikten sonra Işıklar SöndüWan ayrıca David F. Sandberg’in korku türünden süper kahramanlara giden yönetmenler listesine girmesine yardımcı oldu. Annabelle: Yaratılış gelecek yıla Shazam! Tanrıların Öfkesi. Wilson’ın zaten Wan’s ile DC Universe ile bağları olduğu göz önüne alındığında Aquaman filmleri takip ederek, benzer şekilde daha gişe rekorları kıran film yapımına sıçrayabileceğini görmek ilginç olurdu. sinsi 5, bunu yapmak isterse. Wan, o adımı atmayı seçmese bile, Wilson’ın sinsi 5 ve Whannell ile karşılaştırma, korku serisinin hayranları için umut verici bir işaret olmalıdır.

Sinsi 5 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Insidious'ta Patrick Wilson ve Ty Simpkins

Whannell’den bir hikaye çalışmasına dayanarak, sinsi 5 Wilson ve Simpkins’in, orijinal iki filmdeki olaylardan 10 yıl sonra Josh ve Dalton olarak geri döndüğünü görecekler ve ikisi, genç Lambert’i sarmaşıklarla kaplı bir üniversiteye bırakacak, ancak iblisleri her ikisine de musallat olmak için geri dönecek. Yazma sırasında, filmin hayranların favorisi Lipstick Demon’un ilk birkaç filmden dönüşünü görüp görmeyeceği belli değil. Sinsi Filmler veya Whannell, Angus Sampson veya Lin Shaye filmde Specs, Tucker ve Elise rollerini yeniden canlandıracaklar mı? Ağustos ayında çekimleri tamamlayan izleyiciler, 7 Temmuz’da vizyona girecek olan devam filmini ilk kez görmek için gözlerini dört açacaklar.

Sonraki: Sinsi 5 Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her ŞeyKaynak: THR

Teknory