Android Telefonlar İçin En İyi AI Uygulamaları

Sokratik lise veya üniversitedeki öğrenciler için son derece yararlı bir AI öğrenme uygulamasıdır. Zorlandığınız bir konu veya belirli bir konu varsa, anlamanıza yardımcı olması için Sokratik’i kullanabilirsiniz. Google AI tarafından desteklenen Socratic, mücadele ettiğiniz kavramları anlamanıza yardımcı olacak en iyi çevrimiçi kaynakları arar. Socratic’ya bir soru sorun, en iyi sonuçları elde etmek için internette dolaşmasını […]

Android Telefonlar İçin En İyi AI Uygulamaları

Sokratik lise veya üniversitedeki öğrenciler için son derece yararlı bir AI öğrenme uygulamasıdır. Zorlandığınız bir konu veya belirli bir konu varsa, anlamanıza yardımcı olması için Sokratik’i kullanabilirsiniz. Google AI tarafından desteklenen Socratic, mücadele ettiğiniz kavramları anlamanıza yardımcı olacak en iyi çevrimiçi kaynakları arar.

Socratic’ya bir soru sorun, en iyi sonuçları elde etmek için internette dolaşmasını bekleyin ve ardından bulduklarına göre Socratic’nın özel dersini görüntüleyin. Uygulama, her konu için görsel açıklamalar sunmaya yardımcı olmak için öğretmenler ve uzmanlarla iş birliği yaparak videolar, adım adım açıklamalar ve daha fazlası aracılığıyla neredeyse her kavramda uzmanlaşmayı kolaylaştırır.

Sokratik, cebir, geometri, trigonometri, biyoloji, kimya, fizik, tarih ve edebiyat konularında verimli bir şekilde yardımcı olabilir. Socratic’nın henüz sunmadığı bir konuda eğitimsel yardıma ihtiyacınız varsa, Microsoft’un yapay zeka destekli yeni Bing uygulamasını deneyin.

Teknory