Insomniac, Wolverine Oyununun Marvel’s Spider-Man ile Aynı Evrende Geçeceğini Doğruladı

Insomanic, Wolverine oyununu iki yıl önce duyurduğundan beri hayranlar oyunun stüdyonun Spider-Man oyunlarıyla aynı evrende geçip geçmediğini merak ediyordu. ile yapılan bir röportajda Komik gibiÖrümcek Adam 2 yönetmeni Bryan Intihar cevabın evet olduğunu doğruladı Sunucu Greg Miller, Wolverine’deki dönüşlerinin Örümcek Adamlarla aynı Dünya’yı paylaşıp paylaşmadığının daha önce doğrulanıp onaylanmadığını sorduğunda Intihar şöyle yanıt verdi: “Hepsi […]

Insomniac, Wolverine Oyununun Marvel’s Spider-Man ile Aynı Evrende Geçeceğini Doğruladı

Insomanic, Wolverine oyununu iki yıl önce duyurduğundan beri hayranlar oyunun stüdyonun Spider-Man oyunlarıyla aynı evrende geçip geçmediğini merak ediyordu. ile yapılan bir röportajda Komik gibiÖrümcek Adam 2 yönetmeni Bryan Intihar cevabın evet olduğunu doğruladı

Sunucu Greg Miller, Wolverine’deki dönüşlerinin Örümcek Adamlarla aynı Dünya’yı paylaşıp paylaşmadığının daha önce doğrulanıp onaylanmadığını sorduğunda Intihar şöyle yanıt verdi: “Hepsi 1048. Sanırım bunu doğru anladım, ama Evet.” Inthiar, Insonmiac’ın süper kahraman oyunlarının işgal ettiği Marvel evreninin adı olan Earth-1048’den bahsediyor.

Klibi 1:10:44’ten itibaren izleyebilirsiniz (teşekkürler) IGN).

Bunun, yayınlanma penceresi olmayan Wolverine’de herhangi bir Örümcek Adam referansı göreceğimiz anlamına gelip gelmediği henüz bilinmiyor, ancak bu yine de heyecan verici bir haber. Marvel’ın Örümcek Adam’ının New York Şehri, Yenilmezler Kulesi, Sanctum Sanctorum ve Wakanda Elçiliği gibi diğer kahramanlara yapılan göndermelerle dolu, bu yüzden Logan’ın orada bir yerde işini yaptığını hayal etmek daha mantıklıydı.

Bu güncellemenin ötesinde Wolverine hakkında, PlayStation 5’e özel yetişkinlere özel bir oyun olacağı dışında çok az şey biliyoruz. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için beklerken, ikisini neden görmek istediğime dair bu görüş yazısını okuyabilirsiniz. oyun serileri aynı evreni paylaşıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow