İnternet Bağlantısı Olmadan Oynanabilecek En İyi 10 Çevrimdışı Android Oyunu

Geliştirici Team Alto’nun önceki oyunu “Alto’s Adventure”ın devamı niteliğindeki bu mobil oyun, Android ve iOS’ta mevcuttur. Selefi gibi, “Alto’nun Odysseia’sı“, ilk olarak 2018’de piyasaya sürülen bir sonsuz koşucudur. Oyuncuların aşina olacağı aynı temel oynanışı koruyan kullanıcılar, geniş bir yelpazeden oluşan uzak görünen bir dünyayı keşfetmek için sürekli olarak ekranın sağına doğru hareket eden Alto’yu kontrol […]

İnternet Bağlantısı Olmadan Oynanabilecek En İyi 10 Çevrimdışı Android Oyunu

Geliştirici Team Alto’nun önceki oyunu “Alto’s Adventure”ın devamı niteliğindeki bu mobil oyun, Android ve iOS’ta mevcuttur. Selefi gibi, “Alto’nun Odysseia’sı“, ilk olarak 2018’de piyasaya sürülen bir sonsuz koşucudur. Oyuncuların aşina olacağı aynı temel oynanışı koruyan kullanıcılar, geniş bir yelpazeden oluşan uzak görünen bir dünyayı keşfetmek için sürekli olarak ekranın sağına doğru hareket eden Alto’yu kontrol eder. Ancak bu sefer karakter, mekanik büyük ölçüde aynı olmasına rağmen, snowboard yerine sandboard yaparak seyahat ediyor.

“Alto’s Odyssey”nin amacı engellerden kaçmak, madeni para toplamak ve puanlarını artırmak için numaralar yapmak ve çeşitli görevleri tamamlamaktır. İşleri tazelemeye yardımcı olmak için, duvarda veya suda seyahat edebilmek gibi bazı yeni mekanikler ve tekrar değeri eklemek için bir meydan okuma sistemi de var. Ek olarak, Alto ana kahraman olmasına rağmen, oyuncular kendi benzersiz özel yeteneklerine sahip diğer karakterleri de seçebilirler. Bunlar, daha hızlı hareket edebilmekten daha yükseğe zıplamaya kadar değişebilir, bu da belirli seviyeleri kolaylaştırırken diğerleri çok daha zor hale getirir.

10 milyondan fazla indirme ve eleştirmenlerin büyük çoğunluğundan güçlü eleştiriler alan “Alto’s Odyssey”, şık görselleri, rahatlatıcı oynanışı ve sakin müzikleriyle övgü topladı. Her şeyin ekrana tek bir dokunuşla kontrol edilebildiği oyunun erişilebilirliği, akıllı telefonu olan hemen hemen herkes tarafından oynanabilmesini sağlıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow