En iyi iş arama fırsatı: AI Resume Builder yalnızca 33 $ karşılığında

TL;DR: Bu AI Özgeçmiş Oluşturucunun işlere iki kat daha hızlı başvurmanıza yardımcı olduğu söyleniyor. 9 Kasım’a kadar yalnızca 32,97 $ karşılığında ömür boyu abonelik indiriminden yararlanın; bu, %90’ın üzerinde tasarruf demektir. Yeni yıl, birçok kişi için düşünme, kutlama ve gelecek yıl için hedefler belirleme zamanıdır. Siz veya hediye listenizdeki biri yakın zamanda kariyer değişikliği yapmak […]

En iyi iş arama fırsatı: AI Resume Builder yalnızca 33 $ karşılığında

TL;DR: Bu AI Özgeçmiş Oluşturucunun işlere iki kat daha hızlı başvurmanıza yardımcı olduğu söyleniyor. 9 Kasım’a kadar yalnızca 32,97 $ karşılığında ömür boyu abonelik indiriminden yararlanın; bu, %90’ın üzerinde tasarruf demektir.


Yeni yıl, birçok kişi için düşünme, kutlama ve gelecek yıl için hedefler belirleme zamanıdır. Siz veya hediye listenizdeki biri yakın zamanda kariyer değişikliği yapmak istiyorsanız, başarıyı artırmaya yardımcı olacak bir araç edinmek oyunun kurallarını değiştirebilir. Ve 9 Kasım’a kadar, tatil döneminden önce yalnızca 32,97 $ karşılığında bu AI Résumé Builder’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

Bu yararlı araç, uygulamalarınızda size yardımcı olmak için hem yapay zeka özgeçmiş yazıcısı hem de ATS dostu özgeçmiş oluşturucu görevi görür. Öne çıkan bir özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olmak için kolay geçiş kontrollerini ve sürükle ve bırak sistemini kullanan kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Ve bildirildiğine göre, bunu aksi takdirde alacağınız zamanın yarısı kadar sürede oluşturmanıza izin veriyor.

Özgeçmişinize eklenen diğer kişiselleştirilmiş geliştirmeler arasında renk ekleme, özel boşluklar, özelleştirilebilir bölümler, sosyal tanıtıcılar ve profil resmi yer alır. Bu oluşturucu aynı zamanda Grammarly entegrasyonu ve daha fazlasıyla gözlerinizi yormanızı ve düzenlemenizi kolaylaştıracak bir karanlık mod da sunar. Yapay zeka destekli olduğu için verileri otomatik olarak tamamlayıp doldurabilir ve böylece sizin için daha az iş yapar.

Bu Temel plan, ayda 50 özgeçmiş indirme sınırıyla ayda en fazla on özgeçmiş oluşturma olanağını içerir. Ayrıca CV iyileştirme ipuçlarına ve AI özgeçmiş yazıcısına sınırsız erişime sahip olursunuz.

Göze çarpan özgeçmişler oluşturmanıza, işverenlerin dikkatini çekmenize ve mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bu araçla 2024’ü mesleki gelişim yılı haline getirin.

Bu AI Özgeçmiş Oluşturucuya yalnızca 32,97 $ karşılığında ömür boyu abonelik alın ve 9 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar satın aldığınızda yüzlerce tasarruf edin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow