iPhone 16 gelecek yıl AI akıllılarıyla Galaxy S24’e meydan okuyacak: Sızıntı –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Apple’ın yenilenen yapay zeka destekli Siri’yi WWDC 2024’te tanıtacağı bildiriliyor. Süper güçlü sanal asistandan yararlanan ilk serinin iPhone 16 serisi olması bekleniyor. Yüksek Lisans tabanlı Siri’nin geliştirilmesinin şu anda devam ettiği bildiriliyor. Akıllı telefonlarda büyük yapay zeka baskısı kapımızda. Galaxy S24 serisinden başlayarak, 2024 akıllı telefonlarında daha gelişmiş cihaz […]

iPhone 16 gelecek yıl AI akıllılarıyla Galaxy S24’e meydan okuyacak: Sızıntı –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Apple’ın yenilenen yapay zeka destekli Siri’yi WWDC 2024’te tanıtacağı bildiriliyor.
  • Süper güçlü sanal asistandan yararlanan ilk serinin iPhone 16 serisi olması bekleniyor.
  • Yüksek Lisans tabanlı Siri’nin geliştirilmesinin şu anda devam ettiği bildiriliyor.

Akıllı telefonlarda büyük yapay zeka baskısı kapımızda. Galaxy S24 serisinden başlayarak, 2024 akıllı telefonlarında daha gelişmiş cihaz içi ve bulut tabanlı yapay zeka özelliklerini görmeye hazırız. Apple’ın ayrıca üretken yapay zeka dünyasına resmi girişini planladığı bildiriliyor. tarafından yeni bir sızıntı Revegnus X’te (eski adıyla Twitter), Apple’ın çabalarının meyvelerini gelecek yılın başlarında görebileceğimizi öne sürüyor.

İhbarcı, Apple’ın iPhone’lardaki Google Asistan eşdeğeri olan Siri’yi şirket içi Geniş Dil Modeli ile yenilemeyi planladığını söylüyor. Yeni, daha güçlü Siri’nin geliştirilmesi sürüyor ve şirketin bunu önümüzdeki yıl Haziran ayında düzenlenmesi beklenen WWDC 2024’te tanıtmayı planladığı söyleniyor. Sızıntı yapan kişi ayrıca iPhone 16 serisinin yeni AI destekli Siri’den yararlanan ilk seri olacağını da iddia ediyor.

İyi haberler:

Apple şu anda Siri’yi nihai sanal asistana dönüştürmek için Yüksek Lisans’ı kullanıyor ve onu Apple’ın en güçlü yapay zeka uygulamasına dönüştürmeye hazırlanıyor.

Bloomberg’in Mark Gurman daha önce geliştirilmiş Siri’nin ancak 2025’te hazır olacağını bildirmişti. Ancak bu son sızıntı, zaman çizelgesini tam bir yıl yukarı itiyor.

Apple’ın nihayet Siri’ye çok ihtiyaç duyulan ilgiyi gösterdiğini bilmek güzel. Sanal yardımcı, piyasadaki diğer dijital asistanlarla karşılaştırıldığında uzun yıllardır özelliklerden yoksundu.

Ayrıca Samsung, Galaxy S24 serisinde büyük yapay zeka sıçramasını planlarken, Apple’ın rekabetçi kalabilmek için iPhone’larda kesinlikle daha fazla yapay zeka özelliğine ihtiyacı olacak. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi yakın zamanda gelecek yılın başlarında çıkacak telefonlar için yeni bir evrensel asistan olan Galaxy AI’yi tanıttı. Yeteneklerinden biri, telefon uygulamasında yerel olarak yerleşik gerçek zamanlı çağrı çevirilerini içerecektir.


iPhone 16 gelecek yıl AI akıllılarıyla Galaxy S24’e meydan okuyacak: Sızıntı –

Teknory