iPhone’da Kullanılacak En İyi Para Tasarrufu Uygulamalarından 5’i

Mint, esas olarak, dosyalama sezonu sıkıntılarınızı hafifletmek için bir mobil vergi uygulaması olan TurboTax ve CreditKarma ve QuickBooks gibi diğer ev isimlerinin ana şirketi olan Intuit’e ait bir bütçeleme uygulamasıdır. Bununla birlikte, ortaklarından yatırımlar, bankacılık, kredi kartları ve bireysel krediler gibi özelliklere de erişim sunar. Bütçeleme ve finansman takibi söz konusu olduğunda, Mint oldukça kapsamlıdır. […]

iPhone’da Kullanılacak En İyi Para Tasarrufu Uygulamalarından 5’i

Mint, esas olarak, dosyalama sezonu sıkıntılarınızı hafifletmek için bir mobil vergi uygulaması olan TurboTax ve CreditKarma ve QuickBooks gibi diğer ev isimlerinin ana şirketi olan Intuit’e ait bir bütçeleme uygulamasıdır. Bununla birlikte, ortaklarından yatırımlar, bankacılık, kredi kartları ve bireysel krediler gibi özelliklere de erişim sunar.

Bütçeleme ve finansman takibi söz konusu olduğunda, Mint oldukça kapsamlıdır. Uygulama, banka hesapları, yatırım hesapları, kredi kartları, krediler ve daha fazlası dahil olmak üzere finansal hesaplarınızın tümü olmasa da çoğunu bağlamanıza olanak tanıyarak tüm mali durumunuzu tek bir yerden izlemenize olanak tanır. Uygulama bu bilgileri kullanarak sizin için bir bütçe oluşturabilir veya siz kendi bütçenizi oluşturabilirsiniz. Mint ayrıca harcamalarınızı otomatik olarak sınıflandırır (yine de bir şeyler ters giderse ince ayar yapabilirsiniz), böylece ne harcadığınızı kolayca görebilir ve tasarruf etmek için harcama davranışınızı nasıl değiştireceğinizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Bütçeleme ve ödeme izleme özelliklerine ek olarak Mint, abonelik ücretlerinizi ve faturalarınızı takip ederek hiçbir ödemeyi kaçırmamanızı sağlar. Ve iş bu faturaları gerçekten ödemeye geldiğinde, uygulama size Billshark ile olan ortaklığı aracılığıyla faturalarınızı müzakere etme şansı bile verebilir. Mint kullanıcıları ayrıca uygulama üzerinden ücretsiz olarak kredi puanlarına ve raporlarına erişebilirler.

Mint ücretsizdir ancak ekstra özelliklere ayda 4,99 ABD doları karşılığında erişim sağlar ve App Store’da 775,1 bin derecelendirmeden 4,8 yıldıza sahiptir.

Teknory