İşçi Bayramı için ücretsiz Samsung Galaxy Tab S9 depolama yükseltmesi kazanın

Ryan Haines / Android Otoritesi Best Buy aynı zamanda İşçi Bayramı Samsung tablet etkinliğinde de yer alıyor ve aynı indirimi Galaxy Tab S9 Ultra’nın 512GB modelinde sunuyor. Bu, fiyatı 256 GB’lık versiyonun maliyetine düşürür 1.199,99$ — depolama alanınızı etkili bir şekilde ücretsiz olarak ikiye katlayın. Galaxy Tab S9 o kadar çok alanda etkileyici ki nereden […]

İşçi Bayramı için ücretsiz Samsung Galaxy Tab S9 depolama yükseltmesi kazanın

Ryan Haines / Android Otoritesi

Best Buy aynı zamanda İşçi Bayramı Samsung tablet etkinliğinde de yer alıyor ve aynı indirimi Galaxy Tab S9 Ultra’nın 512GB modelinde sunuyor. Bu, fiyatı 256 GB’lık versiyonun maliyetine düşürür 1.199,99$ — depolama alanınızı etkili bir şekilde ücretsiz olarak ikiye katlayın.

Galaxy Tab S9 o kadar çok alanda etkileyici ki nereden başlayacağınızı bilmek zor ancak ekranı açıkça öne çıkıyor. 11 inçlik 120Hz Dinamik AMOLED panele sahip Tab S9, önceki modelin TFT LCD’sinden geçiş yaparak daha keskin görseller ve daha akıcı animasyonlar sağlıyor. Bu ekran geliştirmesi, parlak koşullarda görünürlüğü optimize etmek için tasarlanan Vision Booster özelliğiyle tamamlanıyor.

Tasarım açısından tablet birinci sınıf bir his yayıyor ve ses meraklıları, cihazdaki %20 daha büyük stereo hoparlörleri takdir edecekler – artık Dolby Atmos desteğiyle geliştirilmiş. Tab S9’un kamera kurulumu, arka için tek bir 13 MP lens ve selfie’ler için 12 MP lens ile modernleştirilmiştir. Kaputun altında, Galaxy yonga seti için Snapdragon 8 Gen 2 tarafından destekleniyor ve pil, şu anda 8.400 mAh hücreye sahip olan 400 mAh’lik dikkate değer bir artış aldı. Hatta günümüzde amiral gemisi cihazlarında giderek nadir görülen o özelliği de sağlıyor: microSD yuvası aracılığıyla genişletilebilir depolama.

Bu Galaxy Tab S9 fırsatları uzun hafta sonundan çok daha uzun sürmeyebilir, bu nedenle yukarıdaki widget’ları kullanarak fırsat buldukça onlara göz atın.

İşçi Bayramı için ücretsiz Samsung Galaxy Tab S9 depolama yükseltmesi kazanın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow