Sızan OnePlus Nord CE 3 görselleri şık bir telefon gösteriyor

TL;DR OnePlus Nord CE 3 görselleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Resimlerde düz kenarlı ve iki dairesel kamera muhafazalı bir telefon gösterilmektedir. Bu ayın başlarında seri sızıntı yapan Steve ‘OnLeaks’ Hemmerstoffer sayesinde OnePlus Nord CE 3 teknik özelliklerine resmi olmayan bir bakış attık. Tipster bugün yine iş başında ve bize yaklaşmakta olan cihaza bir göz atıyor. inhibitörler […]

Sızan OnePlus Nord CE 3 görselleri şık bir telefon gösteriyor

TL;DR

  • OnePlus Nord CE 3 görselleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.
  • Resimlerde düz kenarlı ve iki dairesel kamera muhafazalı bir telefon gösterilmektedir.

Bu ayın başlarında seri sızıntı yapan Steve ‘OnLeaks’ Hemmerstoffer sayesinde OnePlus Nord CE 3 teknik özelliklerine resmi olmayan bir bakış attık. Tipster bugün yine iş başında ve bize yaklaşmakta olan cihaza bir göz atıyor.

inhibitörler ve 91mobil bugün OnePlus Nord CE 3’ün oldukça düzgün görünümlü bir bütçe telefonunu gösteren görsellerini yayınladı. Makalenin üst kısmındaki resme ve aşağıdaki galeriye göz atın.

Telefonun düz kenarları akıllara OnePlus Nord N20 ve Apple’ın iPhone’larını getirerek cihazın diğer bütçe seviyesindeki tekliflerden farklı olmasına yardımcı oluyor. Aksi takdirde, ortaya monte edilmiş bir ekran kesmemiz ve burada biraz önemli bir çene çerçevemiz var.

OnePlus Nord CE 3 ayrıca iki dairesel arka kamera muhafazası ile donatılmıştır. Üst gövde bir kamerayı barındırırken, alt kısım iki atıcıyı barındırır. Neyse ki, arka kamera yuvaları Nord 2T’de görülenler kadar çirkin değil. Ayrıca sol tarafta bir dizi ses tuşu ve sağ tarafta parmak izi tarayıcı olarak ikiye katlanan bir güç tuşu var. Ne yazık ki, burada bir uyarı kaydırıcısı yok.

OnePlus Nord CE 3 görselleri: Sıcak mı değil mi?

24 oy

Her durumda, Nord CE 3’ün bir Snapdragon 695 SoC, 67W kablolu şarjlı 5.000mAh pil ve 6,7 inç LCD panel ile gelmesi bekleniyor. Telefonun ayrıca 108MP+2MP+2MP üçlü kamera sistemi ve 16MP selfie kamerası sunması planlanıyor.

Teknory