Jabra Elite 7 Pro’nun en iyi 2023 fırsatını yakalayın

Zak Khan / Android Yetkilisi Jabra, bu dünyadaki Bose’lar ve Sony’lerin önbelleğine sahip olmayabilir, ancak Jabra cihazları, marka bilinirliği açısından eksiklerini paranın karşılığını vererek telafi ediyor. Başka bir deyişle, zar zor kazandığınız paranın büyük bir kısmı logolardan ziyade donanıma gidiyor. Bu yaklaşım, Jabra Elite 7 Pro’yu 200 dolarlık perakende fiyatıyla saygın bir kablosuz kulaklık seçeneği […]

Jabra Elite 7 Pro’nun en iyi 2023 fırsatını yakalayın

Zak Khan / Android Yetkilisi

Jabra, bu dünyadaki Bose’lar ve Sony’lerin önbelleğine sahip olmayabilir, ancak Jabra cihazları, marka bilinirliği açısından eksiklerini paranın karşılığını vererek telafi ediyor. Başka bir deyişle, zar zor kazandığınız paranın büyük bir kısmı logolardan ziyade donanıma gidiyor. Bu yaklaşım, Jabra Elite 7 Pro’yu 200 dolarlık perakende fiyatıyla saygın bir kablosuz kulaklık seçeneği haline getirdi. Bugün tomurcukları 109,99 dolara düşüren %45’lik fiyat düşüşüyle ​​gerçekten paranızın karşılığını alıyorsunuz.

Jabra Elite 7 Pro 109,99 $ (90 $ indirim)

Bu, Jabra Elite 7 Pro’da 2022’den bu yana takip ettiğimiz en düşük fiyat ve Jabra tomurcuklarının sunulduğu 2023’teki iki Prime Day satışından bile bariz bir düşüş. Bu harika fiyata yalnızca Titanyum Siyahı modeli mevcut, bu da stokların sınırlı olduğu anlamına gelebilir.

Jabra Elite 7 ProJabra Elite 7 Pro
AA Tavsiye Edilir

Jabra Elite 7 Pro

Jabra Elite 7 Pro, sesli aramalarınızı daha net hale getirmeye odaklanıyor

Jabra Elite 7 Pro, telefon görüşmeleri sırasında sesinizin daha net çıkmasına yardımcı olan bir Ses Alma (VPU) sensörüne sahiptir. Bunu bir Jabra Elite ürününün olağan ses ve konfor özellikleriyle birleştirdiğinizde harika TWS kulaklıklara sahip olursunuz.

Kulaklık başlıkları, kullanıcıların dış gürültüyü engellemesine veya çevrelerinden haberdar olmasına olanak tanıyan aktif gürültü engelleme ve HearThrough modları sunuyor. Dinleme deneyiminizi kişiselleştirmek için Sound Plus uygulaması aracılığıyla özelleştirilebilir EQ ayarları mevcuttur. Pil ömrü etkileyicidir; tek şarjla sekiz saat olan bu süre, şarj kutusuyla 30 saate kadar uzatılabilir. Spor salonu tavşanları IP57 derecesini takdir edeceklerdir ve aynı zamanda çağrı netliğini optimize etmek için kemik iletimli sensör ve dört mikrofonu birleştiren MultiSensor Ses teknolojisine de sahiptirler.

Bu Amazon anlaşmasının ne kadar süreceğini söyleyemeyiz, bu yüzden fırsatınız varken yukarıdaki widget’ı kullanarak bir göz atın.

Jabra Elite 7 Pro’nun en iyi 2023 fırsatını yakalayın

Teknory