Jack Black, ‘The Super Mario Bros. Movie’de Bowser Rolünü Üstlenmesinin Sağlıklı Nedenini Açıklıyor

Kelly Clarkson Show aracılığıyla fotoğraf için incelemeler geldikçe Süper Mario Kardeşler Filmikesin olan bir şey var — Jack Siyah Koopas’ın kralı Bowser, video oyununun nihai kötü adamı olarak öne çıkıyor. Mario hayranlar, ilk fragmanlar düştükten kısa bir süre sonra karakterin kliplerinin viral olmasının ardından Black’i Bowser olarak bekliyorlardı. Black’in Bowser’ı oynamak konusunda hevesli olduğu açık […]

Jack Black, ‘The Super Mario Bros. Movie’de Bowser Rolünü Üstlenmesinin Sağlıklı Nedenini Açıklıyor

Kelly Clarkson Show aracılığıyla fotoğraf

için incelemeler geldikçe Süper Mario Kardeşler Filmikesin olan bir şey var — Jack Siyah Koopas’ın kralı Bowser, video oyununun nihai kötü adamı olarak öne çıkıyor. Mario hayranlar, ilk fragmanlar düştükten kısa bir süre sonra karakterin kliplerinin viral olmasının ardından Black’i Bowser olarak bekliyorlardı. Black’in Bowser’ı oynamak konusunda hevesli olduğu açık ama şaşırtıcı bir şekilde yakın zamana kadar karakter hakkında pek bir şey bilmiyordu.

ile yapılan bir röportajda İnsanlar, Black, oğulları olmasaydı asla Bowser’ı oynamayacağını açıkladı. Black her zaman orijinal Nintendo oyunlarının büyük bir hayranı olmasına rağmen, genişletilmiş oyunlar hakkında pek bir şey bilmiyordu. Mario Evren.

“Donkey Kong, çocukluğumun çok büyük bir parçasıydı. Ama çocuklarım beni ilk önce Bowser ile tanıştırdı çünkü onlar Nintendo Switch’lerini oynayana kadar onu oynamadım bile. İşte o zaman gerçekten içine girdim Süper Mario Kardeşler. onlarla.”

Black, röportajı sırasında “Bowser kesinlikle evrendeki en havalı karakterdi,” dedi ve “Teklif aldığımda, anında düşünmeden yaptım.” İnternetin aynı fikirde olduğu açık; Süper Mario Kardeşler Filmi karışık eleştiriler alıyor olabilir, ancak en sert eleştirmenler bile Black’i Mario’nun baş düşmanı rolü için övüyor. olmak için yeni olmasına rağmen Mario hayranı, Black kendini rolün içine attı ve eğer bir Bowser solo filmini keşfetmekle bile ilgileniyor. Süper Mario Kardeşler. Genişletilmiş sinematik evren kartlarda.

Şaşırtıcı olsa da, Black’in harika dünyasını hiç araştırmamış olması. Mario Nispeten yakın zamana kadar oyunlarda, Bowser’ın kabuğuna girmek açıkça onun kaderiydi. Black’in iki oğlu, 16 yaşındaki Samuel “Sammy” Jason ve 14 yaşındaki Thomas “Tommy” David, babalarını karakterle tanıştırdıktan sonra ikonik kötü adamı oynadıklarını görmekten heyecan duyuyorlar. Oyuncu, çocuklarının genellikle filmleriyle pek ilgilenmediğini kabul ediyor – “Onları filmlerimi izlemeye zorlayan ebeveynlerden biri değilim” diyor – ancak çocuklarının bir filmde oynamanın “eğlenceli olması gerektiğini” kabul ediyor. görmek için sabırsızlanıyoruz.

Artık Siyah yatırım yaptığına göre Mario Evrende, oynamakta özellikle yetenekli olduğu bir oyun olduğunu kabul ediyor. Ona göre, “oldukça iyi [Mario Kart], eğer kendim söylemezsem.” Siyah henüz kendisini “en iyi crème de la crème” olarak adlandırmayacak, ancak herhangi bir ortalamayı kolayca geçebileceğini söylüyor Mario Kart oyuncu haftanın herhangi bir günü. Oğullarının gurur duyduğundan eminiz!

yakalayabilirsin Süper Mario Kardeşler Filmi şimdi sinemalarda.

Teknory