Matrix Cosplayer, Şık Dublör Videosunda Gerçek Hayattaki Neo’ya Dönüşüyor

Özet Bir cosplayer, Neo’nun ikonik gösterilerini yeniden yarattı Matris yeni bir videoda. Videoda cosplayer’ın bir barikatın üzerinden eğilip atlaması, dönen bir halkanın içinde dengede kalması ve merdiven boşluğu duvarında koşması yer alıyor. Matrisilham alan gösteriler, cosplayer’ın karakteri taklit etme konusundaki kararlılığını ve becerisini sergiliyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Matris‘nin Neo’su yeni […]

Matrix Cosplayer, Şık Dublör Videosunda Gerçek Hayattaki Neo’ya Dönüşüyor

Özet

  • Bir cosplayer, Neo’nun ikonik gösterilerini yeniden yarattı Matris yeni bir videoda.
  • Videoda cosplayer’ın bir barikatın üzerinden eğilip atlaması, dönen bir halkanın içinde dengede kalması ve merdiven boşluğu duvarında koşması yer alıyor.
  • Matrisilham alan gösteriler, cosplayer’ın karakteri taklit etme konusundaki kararlılığını ve becerisini sergiliyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Matris‘nin Neo’su yeni bir dublör videosuyla hayata geçirildi. Neo, 1999’un başarılı bilim kurgu filminde Keanu Reeves’in canlandırdığı karakterdir. Matris ve devamı. Orijinal film, Neo’nun kendisinin, insanlığın distopik bir gelecekte makineler için pil olarak kullanılırken sıkışıp kaldığı bir bilgisayar simülasyonu olan Matrix’in gücünden faydalanması ve sonunda onu yok etmesi amaçlanan bir kehanet figürü olan The One olduğunu keşfetmesini takip etti. bunların farkında değiller.

Şuradan bir video: ÖĞRENCİİncil kendisini Neo’ya dönüştüren bir cosplayer’ı sergiledi. Matris filmler. Aşağıdan kontrol edin:

Videoda adamın çeşitli performanslar sergilediği görülüyor Matris-Neo gibi giyinirken ilham verici gösteriler. Buna, hareket eden bir barikatın üzerinden eğilmek ve atlamak, dönen bir halkanın içinde dengede kalmak ve merdiven boşluğunun duvarı boyunca koşmak da dahildir.


Matrix’in Mirası Abartılamaz

Neo Matrix'te aynaya bakıyor

Neo’nun iktidar becerilerinin bu yeniden canlandırılması Matris bu, filmin ilk çıkışından bu yana geçen yaklaşık yirmi beş yıl içinde kültüre ne kadar nüfuz ettiğini gösteriyor. Bu, franchise’ın genişletilmesi de dahil olmak üzere birçok şekilde sergilendi. Matris franchise artık bağlantılı video oyunları, çizgi romanlar ve daha fazlasına ek olarak üç uzun metrajlı canlı aksiyon devam filmi ve bir animasyonlu antoloji filmiyle övünüyor.

2003 filmi Animatrix bir dizi kısa film için Japon animasyonunun birçok devini bir araya getirdi. Matris Evren.

Resmi taksitlerin yanı sıra Matris franchise’a göre, filmlerin en ikonik anlarının parodisi yapıldı veya yıllar boyunca düzinelerce farklı özellikte saygı duruşunda bulunuldu. Bu, Fiona’nın Neo’nun 2001’deki “kurşun zamanı” aksiyonunu taklit etmesi gibi nispeten küçük sekanslar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar. Şrek ve Büyükanne 2021’de benzer bir gösteri gerçekleştiriyor Space Jam: Yeni Bir Miras. Ancak etkisi Matris milenyumun başında bilimkurgu ve kung fu sinemasının artan popülaritesinde de görülebilir.

Serinin karakterleri ve ideolojisi aynı zamanda iyisiyle kötüsüyle birçok yönden gerçek hayata da yansıdı. Ek olarak MatrisNeo’nun gösterileri bu yeni videoda büyük bir görev bilinciyle yeniden yaratılıyor; buna insanlığın algılanan gerçekliğinin bir simülasyon olduğu yönünde giderek daha popüler hale gelen komplo teorisi de dahil. Seri, popüler kültür, bilim kurgu ve felsefede büyük bir hareketin merkezinde yer alıyor ve bu da orijinal filmin neden hala bu kadar uzun ömürlü olduğunu fazlasıyla açıklıyor.

Kaynak: ÖĞRENCİİncil/Facebook

Matrix Resurrections Posteri
Matrix Dirilişleri

The Matrix Revolutions’tan altmış yıl sonra geçen The Matrix Resurrections, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un önceki filmin vizyona girmesinden neredeyse yirmi yıl sonra geri dönüşünü konu alan bir bilim kurgu aksiyon filmi. Neo, gerçeği kavramaya çalışan bir oyun geliştiricisi haline gelmiştir ve Morpheus’un yeni bir çehresi onu hapishanesinden kurtarmak için geldiğinde, onun endişeleri doğrulanır: yeni yaratılmış bir Matrix. Trinity’nin hayatta olduğunu ve esir tutulduğunu öğrenen Neo, kendisini kurtarmak ve Analist olarak bilinen yeni, tehlikeli bir düşmanla yüzleşmek için yeni bir isyancı güce katılacak.

Yayın tarihi
22 Aralık 2021

Müdür
Lana Wachowski

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
2sa 28dk

Yazarlar
David Mitchell

Bütçe
190 milyon

Stüdyo(lar)
Warner Bros. Resimleri

Teknory