M3gan, ‘Chucky’nin 3. Sezon için Geri Döneceğini Keşfetmekten Memnun Kalmayacak

Dan beri M3GAN Bir haftadan uzun bir süre önce sinemalarda gösterime girmesine rağmen, Chucky’nin peşinden oldukça sıkı gidiyor. Bu bir oyuncak bebek rekabetidir ve M3GAN, Chucky’ye kıyasla daha asil amaçlara sahiptir, ancak onu hiç mutlu etmeyecek bazı haberler almak üzeredir. Chucky, oynadığı 1988 yılından beri bir korku bebeği ikonu olmuştur. Çocuk oyuncağı. Tıpkı ona benzeyen […]

M3gan, ‘Chucky’nin 3. Sezon için Geri Döneceğini Keşfetmekten Memnun Kalmayacak

Dan beri M3GAN Bir haftadan uzun bir süre önce sinemalarda gösterime girmesine rağmen, Chucky’nin peşinden oldukça sıkı gidiyor. Bu bir oyuncak bebek rekabetidir ve M3GAN, Chucky’ye kıyasla daha asil amaçlara sahiptir, ancak onu hiç mutlu etmeyecek bazı haberler almak üzeredir.

Chucky, oynadığı 1988 yılından beri bir korku bebeği ikonu olmuştur. Çocuk oyuncağı. Tıpkı ona benzeyen bir oyuncak bebeğe sahip olmak, geceleri onun korkutucu arkadaşlığını isteyen tüm sapkın hayranları için bir şey haline geldi. 2021’de hayranlar büyük bir sürprizle karşılaştı. tıknaz Syfy ve USA Network’te yayınlandı. Şimdi, olarak Son teslim tarihi Raporlara göre, televizyon dizisi üçüncü sezon için yenilendi, bu da onun hala alakalı olduğu ve M3GAN’ın bununla başa çıkması gerektiği anlamına geliyor.

O, tasarımcının yeğeni Cady’ye hediye edilen yapay zekaya sahip mahalledeki yeni oyuncak bebek. Yapay zeka ve robotlarla ilgili tüm korkularda olduğu gibi, M3GAN, aralarına girmeye çalışan herkesle yalnızca ürkütücü karşılaşmalar heceleyebilecek saplantılı bir şekilde sahibine karşı aşırı korumacı olmaya başlar. Şimdi, M3GAN’ın saplantısı, yalnızca Cady’yi korumaktan dünya hakimiyetine geçti, çünkü Chucky’nin başına bir darbe gelirse kolaylıkla üstesinden gelebileceği eski bir şey olduğunu düşünüyor. Bu, yakın tarihli bir Reddit AMA’da Annabelle ve Chucky’nin de dahil olduğu bir kavgada kimin kazanacağı sorulduğunda verdiği yanıttı.

M3GAN, Chucky’nin ve onunla ilgili her şeyin peşine düşmeye devam ederken, düzenbazlarla arası iyidir. Chucky hakkındaki dürüst düşünceleri sorulduğunda kendini tutmadı.

Bedava bilet istendiğinde güzel bir dönüş yaptı. Dünyanın geri kalanının yanı sıra diğer oyuncak bebeklerden ne kadar üstün olduğunu düşündüğünü gösteriyor.

O, topal bir oyuncak bebek olmaya ve masum cevaplar vermeye programlanmadı. O kadar kolay ve rahat bir şekilde kibirli. Şarkı söyleme ve dans etme etkisi sorulduğunda, duvardan çıktı ve dünyadaki tüm anlamlara geldi.

M3GAN şu anda kesinlikle herkesin dikkatini çekiyor. Düşünce kalıpları ve rastgele ifadeleri dünya çapındaki hayranlarını büyüledi. Bu sohbette eksik olan tek şey, Chucky’nin bir şey söylemesi durumunda söyleyecekleri. Bu harika bir gün olacak ve onun zamanı yakında üçüncü sezon yayına girdiğinde gelecek.

Teknory