En iyi iPad Mini fırsatı: Amazon’da 99 $ indirimle iPad Mini (6. nesil) edinin

99 $ TASARRUF EDİN: Apple iPad Mini (6. nesil) şu anda 399,99 dolara satılıyor; bu, %20 tasarruf anlamına geliyor ve bu model için gördüğümüz en düşük fiyattan yalnızca 20 dolar daha fazla. Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri sona ermiş olabilir ancak bu, hala mükemmel fırsatlar bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Bazen etkinlik sona erdikten sonra fırsatlar daha […]

En iyi iPad Mini fırsatı: Amazon’da 99 $ indirimle iPad Mini (6. nesil) edinin

99 $ TASARRUF EDİN: Apple iPad Mini (6. nesil) şu anda 399,99 dolara satılıyor; bu, %20 tasarruf anlamına geliyor ve bu model için gördüğümüz en düşük fiyattan yalnızca 20 dolar daha fazla.


Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri sona ermiş olabilir ancak bu, hala mükemmel fırsatlar bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Bazen etkinlik sona erdikten sonra fırsatlar daha da iyi hale gelir. Örneğin, yeni bir tablet almaya hazırsanız, şu anda atlamamanız gereken çok önemli bir fırsat var: önceki Prime Day 2 fiyatından bile daha ucuz olan altıncı nesil bir iPad Mini.

12 Ekim itibarıyla Apple iPad Mini’yi (6. nesil) Amazon’da yalnızca 399,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, 499,99 $ olan normal fiyattan 99,01 $ indirim ve %30 tasarruf demektir. Daha önce Prime Day sırasında Amazon’da 469 dolara satılıyordu, bu da normal fiyatından sadece 30 dolar düşüktü; şimdi sadece 20$ daha fazla şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Acele ederseniz bu ek indirimden faydalanabilir ve küçük bir tablet harikasından büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

En iyi Prime Day tablet fırsatları hâlâ yayında

iPad Mini, Apple’ın ürün gamının en küçüğü olmasına rağmen yine de büyüklerin arasında yerini alabilir. 8,3 inç Liquid Retina ekranı ve A15 Bionic çipiyle en sevdiğiniz programları izlemek, iş için Zoom çağrılarına katılmak veya oyunlarla biraz vakit geçirmek için mükemmeldir.

Apple Pencil ile uyumluluğu sayesinde mini bir eskiz istasyonu olarak bile kullanabilir, iş veya okul için not alabilirsiniz. Işık hızındadır, tüm gün süren pil ömrüne sahiptir ve birçok farklı renkte mevcuttur. Bu fiyata, bu küçük ama güçlü tabletlerden birini almak hiç akıllıca değil, özellikle de normal iPad’den biraz daha küçük bir şey istiyorsanız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow