Koşucular için en iyi akıllı saat fırsatı: Garmin Forerunner 745 rekor düşük fiyatla 269,99 dolara düştü

230$ TASARRUF EDİN: 6 Aralık itibarıyla Garmin Forerunner 745 akıllı saati Amazon’da 499,99 dolardan yalnızca 269,99 dolara satılıyor. Bu sadece %46 oranında tasarruf değil, aynı zamanda şimdiye kadarki en düşük fiyat anlamına da geliyor. Aşırı doymuş bir piyasadan bir akıllı saat seçmeye çalışmak yetişkin bir adamı ağlatacak kadar bunaltıcıdır. Sağlık ve fitness temelli takip cihazları, […]

Koşucular için en iyi akıllı saat fırsatı: Garmin Forerunner 745 rekor düşük fiyatla 269,99 dolara düştü

230$ TASARRUF EDİN: 6 Aralık itibarıyla Garmin Forerunner 745 akıllı saati Amazon’da 499,99 dolardan yalnızca 269,99 dolara satılıyor. Bu sadece %46 oranında tasarruf değil, aynı zamanda şimdiye kadarki en düşük fiyat anlamına da geliyor.


Aşırı doymuş bir piyasadan bir akıllı saat seçmeye çalışmak yetişkin bir adamı ağlatacak kadar bunaltıcıdır. Sağlık ve fitness temelli takip cihazları, Apple Watch gibi çok yönlü ürünler, spor odaklı akıllı saatler ve bunların arasında kalan her şey var. İhtiyaçlarınıza göre seçeneklerinizi daraltabilmeniz yardımcı olur. Örneğin koşucular ve triatloncular, tempoyu, mesafeyi, rotaları ve diğer ölçümleri takip etmek için özel olarak tasarlanmış, antrenman programınızı karşılayabilecek pil ömrüne sahip bir akıllı saati tercih etmelidir.

Garmin Forerunner saatleri de tam olarak bu şekildedir ve 6 Aralık itibarıyla en iyi modellerinden biri olan Garmin Forerunner 745, Amazon’da yalnızca 269,99 dolara satılmaktadır. Amazon’un liste fiyatı 399,99 $ iken, akıllı saatin fiyatı Garmin’in kendi web sitesinde aslında 499,99 $’dır. Bu, MSRP’sinden ve bugüne kadarki en düşük fiyatından %46’lık bir fiyat düşüşü anlamına gelecektir. Daha da iyisi, dört renk seçeneğinin tümü stoklarımızda ve satışta. Siyah, kırmızı, tropik (turkuazın canlı bir tonu) veya beyaz taş arasından seçim yapın.

Forerunner 745, birkaç nedenden dolayı favori koşu saatimizdir. Kadans, adım uzunluğu, yerle temas süresi, denge ve antrenman durumu gibi özel koşu ölçümleri sunar. Ayrıca, gerçekten kendinizi en iyi hissettiğinizde antrenman yapmanıza yardımcı olmak için VO2 max, antrenman yükü, yoğunluk dakikaları, vücut pili ve kandaki oksijen doygunluğu gibi istatistikler de içerdiğinden bahsetmiyorum bile. Kendinizi bitkin hissediyorsanız, istatistikleriniz bunu size kanıtlayacaktır. Forerunner 745’in de dahil olduğu Garmin akıllı saatlerinin gerçekten etkileyici pil ömrüne sahip olmasını da seviyoruz (akıllı saat modunda bir haftaya kadar, müzik çalarken GPS modunda altı saate kadar). Ben de bir Garmin akıllı saat sahibi olarak bu spesifikasyona kefil olabilirim. Apple Watch bunu asla başaramadı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow