James Gunn, DCU ve DC Comics Arasında Sinerji Sözü Veriyor

James Gunn, DC Comics evreni ile DCU filmleri ve şovları arasında bir sinerji vaat ederek DC Comics başkanı Jim Lee ile iletişim halinde olduğunu açıkladı. James Gunn, aralarında sinerji sağlayarak DC ile daha iyi iletişim kuracak. DCU ve DC Comics evreni. James Gunn, Peter Safran ile birlikte gelecekte DC’nin eş başkanı olacak. Kontrolü DC televizyonu, […]

James Gunn, DCU ve DC Comics Arasında Sinerji Sözü Veriyor

James Gunn, DC Comics evreni ile DCU filmleri ve şovları arasında bir sinerji vaat ederek DC Comics başkanı Jim Lee ile iletişim halinde olduğunu açıkladı.


James Gunn, aralarında sinerji sağlayarak DC ile daha iyi iletişim kuracak. DCU ve DC Comics evreni. James Gunn, Peter Safran ile birlikte gelecekte DC’nin eş başkanı olacak. Kontrolü DC televizyonu, film ve animasyonu kapsıyor ama yayıncılığa, özellikle de çizgi roman bölümüne uzanmıyor. DC Comics, 1937’den beri sürekli olarak içerik üretiyor ve film uyarlamalarıyla hiçbir zaman gerçek anlamda bağlantılı olmadı. gibi filmler varken Kara şövalye büyük ölçüde başarılı olsa da, DC iki ortamı ayrı tuttu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yapım eş başkanı James Gunn, DC Comics’in Yayıncısı Jim Lee’nin yardımıyla bunu değiştireceğine söz veriyor. Gunn ayrıca hayranlarla iletişim kurmak ve olabilecek soruları yanıtlamak için sosyal medyayı kullanarak DC’nin devam eden PR yönetimi sorununu ortadan kaldırmak için çalışıyor. bir hayrana yanıt olarak HardalGunn, bölümler arasında daha iyi iletişim sağlamak için yayıncılık tarafıyla çalışmayı planladığını açıkladı.

Mastadon'da James Gunn diyor ki

İlgili: James Gunn, DCEU’nun ORİJİNAL Vizyonunu Nasıl Gerçekleştirebilir?


DC Evreninde Neler Oluyor?

James Gunn, DC Comics karakterlerinin önünde.

Discovery ve Warner Bros.’un birleşmesinden bu yana, DC ciddi bir karışıklıkla karşı karşıya. gibi projeler gibi Harika Kadın 3 iptal edildi ve yeniden yapılanma söylentileri yaygınlaştı, franchise hakkında tek güvenilir bilgi kaynağı Gunn’ın kendisi oldu. Ne yazık ki, Gunn’ın tüm güncellemelerinde pozitiflik yok. Henry Cavill gibi sevilen aktörler stüdyodan çıkacak ve tüm evrenin tamamen sıfırlanması olasılığı giderek artıyor. Gunn, DC listesinin tamamının gelecek yıl açıklanacağını onayladı, bu da stüdyonun önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl görüneceğine dair kesin fikirlerin ortaya çıkması için daha uzun bir süre olacağı anlamına geliyor.

Yine de, DCU’nun merkezi bir başkanına sahip olmak olumlu. Marvel Studios, gelişmiş planlama ve yönlendirme sunabilen Kevin Feige’in kontrolü altında büyüdü. Bu arada DC, tutarsız bir üsluba ve çelişkili mesajlara sahipti ve nadiren aşağıdaki gibi büyük çapraz gerilim filmlerini gerçekten geliştiriyor. Batman – Süpermen ve Adalet Ligi. Marvel Studios modelinde çalışma deneyimi olan Gunn, şüphesiz bir plan sağlayarak DC’ye gerekli değişikliği getirebilir.

DC Çizgi Roman-film Sinerjisi Nasıl Olurdu?

Süpermen Kara Kriz Varyantı DC Comics

DC Comics, DCU ile eşleşmeye başlayacaksa, bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Marvel’in yakında piyasaya sürülecek filmle yaptığı gibi, yaklaşan filmle eşleşen solo çizgi romanları yayınlamak kadar basit olabilir. Monica Rambeau: Foton MCU’lar için hazırlık aşamasında Harikalar. Gunn’a göre Superman, DC’nin ileriye dönük önceliği olacağından, bu, izleyicileri filmlere hazırlamak için özel Superman soloları yayınlamak anlamına gelebilir. Ayrıca, DCU’daki büyük olay örgüsünün DC Comics’i etkilediği evrenler arasında geçişler sunabilirler. Yoğun iletişim gerektireceği düşünüldüğünde, bu daha az olasıdır, ancak kesinlikle mümkündür. Diğer bir seçenek de çizgi romanlarda ara sıra kahramanların film versiyonlarının yer almasıdır ki bu gelecekte ilginç olabilir. Gunn ile DCU bölümler arasında daha iyi iletişim vaat ederken, bu sinerjinin nasıl bir şekil aldığını görmek ilginç olacak.

Devamı: 10 DC Karakteri ve Ekibi James Gunn, Yönetmen Olarak Mükemmel OlabilirKaynak: James Gunn aracılığıyla Hardal / Çizgi roman

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory