2024’te kesinlikle vizyona girmeyecek 4 film

Marvel Studios’un THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER filminde Falcon/Sam Wilson (Anthony Mackie). Chuck Zlotnick’in fotoğrafı. ©Marvel Studios 2021. Tüm Hakları Saklıdır. 2024’te çok sayıda muhteşem film vizyona girecek ancak Marvel Studios, Disney ve Paramount Pictures’ın gişe rekorları kıran bu filmlerinin gelecek yıl gelmesini beklemeyin. Eğer sinemaya giderek gevşemeyi seviyorsanız, yeni yılda vizyona girecek pek […]

2024’te kesinlikle vizyona girmeyecek 4 film

Marvel Studios’un THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER filminde Falcon/Sam Wilson (Anthony Mackie). Chuck Zlotnick’in fotoğrafı. ©Marvel Studios 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

2024’te çok sayıda muhteşem film vizyona girecek ancak Marvel Studios, Disney ve Paramount Pictures’ın gişe rekorları kıran bu filmlerinin gelecek yıl gelmesini beklemeyin.

Eğer sinemaya giderek gevşemeyi seviyorsanız, yeni yılda vizyona girecek pek çok harika film var. Büyük stüdyoların tümü, yıl boyunca sinemaseverlere aralarından seçim yapabilecekleri birçok seçenek sunan bazı büyük gişe rekorları kıran filmleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Sony, Spider-Man serisinin kendi köşesinden üç film yayınlamayı planlıyor. Madam Web, Avcı KravenVe zehir 3. Marvel, bir sıçrama yapmak istiyor Deadpool 3 Bu, Hugh Jackman’ı Wolverine olarak geri getirecek ve MCU’daki ilk görünümü olacak. Bu arada DC, 2019’daki devam filminde Lady Gaga’yı Harley Quinn rolüne katıyor. Joker, Joker: Folie à Deux. Ve bunlar sadece önümüze çıkan süper kahraman filmleri.

Dune: İkinci Bölüm, Hayalet Avcıları: Frozen Empire, Furiosa: Bir Mad Max Efsanesi, Sessiz Bir Yer: Birinci Gün, Tersyüz 2, Çılgın Hırsız 4, Beetlejuice 2Ve Kötü Bölüm 1 2024’te sinema salonlarında gösterime girecek kaçırılmaması gereken birçok filmden sadece birkaçı.

Söylemeye gerek yok, 2024 filmler için büyük bir yıl olacak, bu yüzden aktörlerin ve yazarların grevlerinin birçok filmin ertelenmesine yol açmasından önce yılın aslında daha da büyük olması planlandığını düşünmek çılgınca.

Gecikmeler nedeniyle, gişe rekorları kıran bu dört film de dahil olmak üzere pek çok film, başlangıçta planlandığı gibi gelecek yıl vizyona girmeyecek.

Teknory