‘Küçük Deniz Kızı’ Yıldızı Dünyanın En Büyük Filminin Ana Cazibesi Olmayı Kutluyor

Walt Disney Pictures ile görüntü Hemen hemen her Disney canlı aksiyon yeniden yapımının olacağı gibi, mükemmel olmaktan çok uzak, ancak sevilecek çok şey var. Küçük Denizkızı. Fare Evi’nin en sonuncusu, mükemmel performanslardan oluşan hazine hazinesinden, hikayeyi güçlendirmeye yönelik en iyi ihtimalle saygın bir girişim yoluyla göz kamaştırıcı göz kamaştırıcı bakışlarına kadar, kendisine güvenli bir şekilde […]

‘Küçük Deniz Kızı’ Yıldızı Dünyanın En Büyük Filminin Ana Cazibesi Olmayı Kutluyor

Walt Disney Pictures ile görüntü

Hemen hemen her Disney canlı aksiyon yeniden yapımının olacağı gibi, mükemmel olmaktan çok uzak, ancak sevilecek çok şey var. Küçük Denizkızı. Fare Evi’nin en sonuncusu, mükemmel performanslardan oluşan hazine hazinesinden, hikayeyi güçlendirmeye yönelik en iyi ihtimalle saygın bir girişim yoluyla göz kamaştırıcı göz kamaştırıcı bakışlarına kadar, kendisine güvenli bir şekilde çılgınlığın kraliçe arılarından biri diyebilir.

Tabii ki, filmin en önemli temel taşı hakkında fiilen sıfır tartışma var ve şu anda zamanını ona minnettar olarak geçiriyor. Küçük Denizkızıezici yerel başarı.

Hepimiz Disney’in en son filminin gişede oldukça başarılı olacağını biliyorduk (en azından yurt içinde), ancak aynı iddialı hedefe ulaşmak, belki de kutlamayı olabildiğince yüksek sesle ve Twitter’ı canlandırıcı bir şekilde kutlamak için daha fazla neden. olayların dönüşü, daha mutlu olamazdı Halle Baileybüyük an.

Dünya onun oyuncu seçimi haberini ilk aldığında biraz zorluktan daha fazlasıyla karşılaşan yıldız için kesinlikle şiirsel bir sonuç. Gerçekten de, onun sadece gişenin en güçlü oyuncusunun merkezinde yer almadığını, aynı zamanda kurmaca deniz yaşamının genetiğini birdenbire önemseyen yetişkin erkeklerin karşılaştığı tüm küçümsemeler ve tacizlerin ardından bir dönüm noktası performansı sergilediğini gördükten sonra, Bailey’nin başarısı dünyanın alkışlarını hak eden biri.

Küçük Denizkızı sorunları var ve kesinlikle birkaç açıdan eleştirinin ötesinde değil, ancak birçok nesil Disney hayranına – özellikle de kendilerini büyük ekranda bir deniz kızı olarak görme harikasını hisseden genç Siyah kızlara – ne verdiği düşünüldüğünde – Bu kusurları bol miktarda yıldız işaretiyle dikkate almak en iyisidir.

Küçük Denizkızı şimdi sinemalarda oynuyor.

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory