Madame Web, Gerçekçi Örümcek Adam Sanatıyla Sony Film Fragmanının Ardından Hazırlanıyor

Özet Sony’nin Örümcek Adam Evreni, ikonik Örümcek Adam kahramanı Dakota Johnson’ın yer aldığı Madame Web de dahil olmak üzere üç yeni filmle 2024’te büyük bir yıl geçirecek. Madame Web’in ilk fragmanı, Cassandra’yı durugörü yeteneklerine sahip, üç genç kadınla ilişkiler kuran daha genç bir karakter olarak gösteren bir başlangıç ​​hikayesini ortaya koyuyor. Filmde Örümcek Kadın olarak […]

Madame Web, Gerçekçi Örümcek Adam Sanatıyla Sony Film Fragmanının Ardından Hazırlanıyor

Özet

  • Sony’nin Örümcek Adam Evreni, ikonik Örümcek Adam kahramanı Dakota Johnson’ın yer aldığı Madame Web de dahil olmak üzere üç yeni filmle 2024’te büyük bir yıl geçirecek.
  • Madame Web’in ilk fragmanı, Cassandra’yı durugörü yeteneklerine sahip, üç genç kadınla ilişkiler kuran daha genç bir karakter olarak gösteren bir başlangıç ​​hikayesini ortaya koyuyor.
  • Filmde Örümcek Kadın olarak Julia Carpenter, Mattie Franklin ve Anya Corazon tanıtılırken, Örümcek Adam benzeri kostümünü giyen Ezekiel Sims ana düşman olarak ortaya çıkıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni Marvel hayran sanatı, Dakota Johnson’ın Cassandra Webb’inin kendi kostümüyle nasıl görünebileceğini hayal ediyor Madam Web film. Sony’nin Örümcek Adam Evreni, 2024’te en büyük yılını geçirmek üzere, çünkü Sony Pictures’ın seriyi detaylandırmaya yardımcı olacak bir değil üç yeni filmi vizyona giriyor. Onlardan biri olacak Madam WebJohnson onu canlandırmaya hazırlanırken canlı aksiyonda ilk kez sahneye çıkacak belirsiz Örümcek Adam kahramanına odaklanıyor.

İlk olarak Madam Web film fragmanı 15 Kasım 2023’te yayınlandı ve dünya nihayet Sony’nin Spider-Man Evreninin 2024 yapımı ilk bölümüne ilk kez göz attı. Filmde birçok örümcek kahramanın yer almasıyla birlikte, Arifinity Paylaşıldı Tamamen giyildiğinde Johnson’ın Marvel karakteri olarak nasıl görünebileceğine dair yeni sanat eseri.

Örümcek Adam ve Marvel hayranlarının çoğu Cassandra’yı yaşlı bir kadın olarak görmeye alışkın olsa da, Madam Web bunun yerine onu hayatının daha erken bir noktasında tasvir eden bir başlangıç ​​​​hikayesi olacak. Madame Web, ilk canlı aksiyon filmi dışında yalnızca çeşitli Örümcek Adam animasyon filmlerinde yer aldı. Örümcek Adam: Animasyon Dizisi hala onu en çok öne çıkaran şov olmaya devam ediyor.

İLGİLİ: Madame Web Filminin Sony’nin Örümcek Adam Evrenini Tamamen Değiştirebilmesinin 10 Yolu


Madame Web Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Madam Web Cassandra’nın durugörü yeteneklerine sahip olduğunu keşfederken üç genç kadını kanatları altına aldığını göreceksiniz. Sony Pictures tarafından bakabilmek olarak tanımlandı “örümcek dünyasında” Madame Web Cassandra’nın güçlerini öğrenmeden önce sağlık görevlisi olarak işe başlamasıyla 2000’li yılların başında geçiyor. Sony Pictures, Cassandra’nın olacağı konusunda dalga geçiyor “Geçmişiyle ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldı” onun kadar “Güçlü bir gelecekleri olan üç genç kadınla bir ilişki kurar…tabii eğer hepsi ölümcül bir şimdiki zamanda hayatta kalabilirlerse.”

Madam Web Fragmanda iki Örümcek Kadın ve Araña olarak sırasıyla Julia Carpenter, Mattie Franklin ve Anya Corazon’a ilk bakış verildi, zira bu film aynı zamanda onların ilk canlı aksiyon filmi olacak. Merkezi antagonisti Madam Web Geleneksel olarak destekleyici bir Örümcek Adam karakteri olan ancak bunun yerine kötü adam olarak tasvir edilen Ezekiel Sims olacak. Kendi Örümcek Adam kostümünü giyen Ezekiel, Julia, Mattie ve Anya’nın peşine düşüyor. “güçlü gelecekler” bu bir şekilde onunkiyle çatışıyor.

Sony Pictures’ın, Sony’nin Örümcek Adam Evreni’ndeki Marvel Sinematik Evreni’ndeki Doctor Strange’e tepki olarak Madame Web’e baktığı bildiriliyor.

Nasıl olduğunu görmek heyecan verici olacak Madam Web Bu, serinin ilerlemesi için çok büyük bir parça olabileceğinden, Sony’nin daha büyük Örümcek Adam Evrenini etkiliyor. Pek çok kişi bu süreklilik için nihai oyunun ne olduğunu merak ediyor, çünkü özellikle Örümcek Adam olarak etiketlenen bir seride hâlâ Peter Parker yok ve belki de bu film sonunda gizeme biraz ışık tutacak. İnşallah başka Madam Web Filmin fragmanı Şubat 2024’te sinemalarda gösterime girmeden önce yayınlanacak.

Kaynak: Arifinity/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow