James Gunn’ın DCU’su Popüler ve Az Bilinen Karakterleri Dengeleyecek

DC Studios eş CEO’su ve film yapımcısı James Gunn’a göre DC Universe, popüler ve daha az bilinen çizgi roman karakterlerinin varlığını dengeleyecek. James Gunn’a göre, dc Evreni serideki popüler ve daha az bilinen karakterlerin varlığını dengeleyecek. 2022, DC markası için büyük ve küçük ekranlardaki varlığı açısından en zorlu yıllardan biri oldu. The CW’de birkaç Arrowverse […]

James Gunn’ın DCU’su Popüler ve Az Bilinen Karakterleri Dengeleyecek

DC Studios eş CEO’su ve film yapımcısı James Gunn’a göre DC Universe, popüler ve daha az bilinen çizgi roman karakterlerinin varlığını dengeleyecek.


James Gunn’a göre, dc Evreni serideki popüler ve daha az bilinen karakterlerin varlığını dengeleyecek. 2022, DC markası için büyük ve küçük ekranlardaki varlığı açısından en zorlu yıllardan biri oldu. The CW’de birkaç Arrowverse şovu iptal edildiğinden, HBO Max’s Yarasa kız filmin çekimleri bitmesine ve film evrenindeki çeşitli sarsıntılara rağmen hurdaya çıkarılması, DCU kesinlikle hareketlerden geçiyor. 1 Kasım’da Gunn ve Peter Safran’ın televizyon, film ve animasyondan sorumlu olduğu DC Studios kuruldu. DCU serisinin geleceğinin çeşitli yönleri hakkında raporlar ortaya çıktıkça, son iki hafta DC Studios için dolu dolu geçti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Sonuç olarak Gunn, sosyal medyada çok aktif oldu, birkaç DCU iddiasını çürüttü ve doğru olanları doğruladı. Bununla birlikte, DC Studios eş CEO’su, yeni DCU’ya bazı olumlu bakışlar da sundu. Bir soru ki Gunn son zamanlarda yanıtladıysa “hala niyetinde[s] küçük karakterler hakkında projeler yapmak için” yeni DC listesi için veya “Bunu yapmadan önce büyük ev isimlerine odaklanacağım.” DC Studios eş başkanına göre, hayranlar, aşağıdakileri paylaşan, ana akım izleyicilerin pek aşina olmayabileceği ikonik karakterler ve oyunculardan oluşan bir kombinasyon görmeyi beklemeli:

İLGİLİ: James Gunn’ın DCU’nun Yeniden Başlatılması Peacemaker ve Suicide Squad 3 İçin Ne İfade Ediyor?


James Gunn Şimdiye Kadar DCU Hakkında Nelerle Dalga Geçti?

James Gunn, DC Comics karakterlerinin önünde.

Önceki rejim tarafından oluşturulduğu şekliyle, DCU’nun mevcut listesinin geri kalanı şu şekilde başlar: Shazam! Tanrıların Öfkesi Mart 2023’te. Yaz Ezra Miller’dan oluşacak. Flaş ve mavi böcek sırasıyla haziran ve ağustos aylarında film. Yıl daha sonra sona erecek Aquaman ve Kayıp Krallık Jason Momoa’nın Aralık 2023’te ikonik Justice League kahramanı olarak yer aldığı film. DC Studios, bu filmlerin dışında, Gunn ve Safran’ın yakında Warner Bros. Discovery’ye sunacağı vizyonun bir parçası olacak tüm film listelerini henüz açıklamadı.

Gunn’ın yönetimi altında olduğu onaylanan tek proje yeni bir projedir. Süpermen son birkaç aydır senaryosunu yazdığı film. Hikaye, kariyerinin daha önceki bir döneminde daha genç bir Clark Kent’e odaklanacak, bu nedenle Henry Cavill’in proje veya herhangi bir DCU taksiti için geri dönmemesinin nedeni budur. Bununla birlikte Gunn, TV ve film genelinde DCU’da hak ettiği değeri alabilecek ya da alamayacak çeşitli DC karakterleriyle şifreli bir şekilde alay etti. Bu karakterler, mutlaka birinci sınıf oyuncular olarak kabul edilmeyen Deadman, Lobo, Mister Terrific ve Jonah Hex’i içerir. Gunn ayrıca DCU’nun ikonik DC Comics çizgi romanıyla bir şeyler yapıp yapamayacağını da ima etti. Egemenliğin gelsin.

DC Studios için geçiş dönemi kolay olmasa da, bunun DCU’yu daha geniş anlamda nasıl etkileyeceğini söylemek için henüz çok erken. DC karakterlerinin çeşitli popüler versiyonlarının vedasının sinyalini vermesine rağmen, Gunn ve Safran’ın tutarlı bir DCU çalıştırma misyonlarını gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu şey belki de bir tür yeniden başlatmadır. Bu, Gunn’ın Superman’i yeniden tasavvur etmesine artık Batman oynamadan Ben Affleck tarafından yönetilen bir projeyi içeriyor olsun, DC Studios’un bu projeyle nereye gideceğini zaman gösterecek. DCU planları ortaya çıkmaya başladığında.

DAHA: James Gunn, DCU Planlarına Önemli Bir İpucu Bıraktı

Kaynak: James Gunn/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory