Netflix’te Troll 2 olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T17:02:58 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T17:03:05 Trol 2 olacak mı? Troll şu anda Netflix’teki bir numaralı film, bu yüzden hayranlar canavarları ezen hit filmin devamını beklemeli mi? Trol, Alicia Vikander’ın Tomb Raider filminin ve Hollywood’un gişe rekorları kıran filmlerini utandıran, umutsuzca anlaşılmayan bir felaket filmi olan The Wave’in arkasındaki film yapımcısı yönetmen Roar […]

Netflix’te Troll 2 olacak mı?

Yayınlanan: 2022-12-02T17:02:58

Güncellenmiş: 2022-12-02T17:03:05

Trol 2 olacak mı? Troll şu anda Netflix’teki bir numaralı film, bu yüzden hayranlar canavarları ezen hit filmin devamını beklemeli mi?

Trol, Alicia Vikander’ın Tomb Raider filminin ve Hollywood’un gişe rekorları kıran filmlerini utandıran, umutsuzca anlaşılmayan bir felaket filmi olan The Wave’in arkasındaki film yapımcısı yönetmen Roar Uthaug’dan geliyor.

Biraz şişede şimşek filmi gibi görünüyor. İlk fragman yalnızca YouTube’da yaklaşık 10 milyon kez görüntülendi ve akış platformunda yalnızca bir gün geçirdikten sonra doğrudan Netflix listesinde bir numaraya fırladı.

Filmin bu hafta sonu daha da fazla izleyici çekmesi muhtemel olduğundan, şunu merak edebilirler: Netflix’te bir Troll 2 olacak mı?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Trol 2 geliyor mu?

Troll 2 şu anda Netflix için onaylanmadı – ancak, Filmin arkasındaki ekip bir devam filmi çekmek istiyor.

ile yapılan bir röportajda Netflix’te Neler Var?yönetmen Roar Uthaug ve yapımcı Kristian Strand Sinkerud, başka bir Troll filmi çekme istekleri ve bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında konuştu.

Uthaug, “Şu anda büyük, eğlenceli bir filme odaklandık ve buna tepkinin nasıl olacağını görelim,” dedi.

film yapımcıları olarak, her zaman bir filmden biraz daha uzun sürecek bir şey yapma tutkunuz vardır. Tabii ki bir devam filmi ve belki de iki devam filmi yapma emellerimiz var, ancak bu tamamen izleyicilerin Troll’e nasıl tepki verdiğine bağlı,” diye ekledi Sinkerud.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yapım şirketi Motion Blur’un CEO’su Espen Horn da ilk film iyi karşılanırsa bir devam filminde takılıp kalmaya hevesli. “Şunu söyleyebiliriz: Bu, Roar ve Netflix ile harika bir iş birliği oldu ve bunu tekrar yapmayı çok isteriz” dedi.

Trol ne hakkında?

Troll’ün resmi özeti şöyledir: “Dovre dağının derinliklerinde, devasa bir şey bin yıl boyunca mahsur kaldıktan sonra uyanır.

“Yoluna çıkan her şeyi yok eden yaratık, hızla Norveç’in başkentine yaklaşıyor. Ama sadece Norveç folklorunda var olduğunu sandığın bir şeyi nasıl durdurabilirsin?”

film, yazıldığı sırada %100 Rotten Tomatoes puanına sahip ve hayranlar çevrimiçi olarak filmi Norveç’in Godzilla’sı olarak tanımlıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Troll artık Netflix’te izlenebilir. Devam oyunuyla ilgili yeni haberler üzerine bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Teknory