George Lucas’ın Koruması Sevdiği Şeyleri Star Wars’a Getiriyor

Özet Yaratıcısı Dave Filoni Ahsokakendi fikir ve duyarlılıklarını nasıl hayata geçirdiğini tartışıyor. Yıldız Savaşları George Lucas’ın orijinal vizyonunu onurlandırırken franchise. Filoni, Lucas’ın öğretilerini üstlendiği her projeye dahil etmeye çalıştığını ancak yine de uzay balinaları ve kurtlar gibi kendi yaratımlarını dahil etme özgürlüğüne sahip olduğunu açıklıyor. Filoni sadece daha önemli bir figür olacak Yıldız Savaşları uzun […]

George Lucas’ın Koruması Sevdiği Şeyleri Star Wars’a Getiriyor

Özet

  • Yaratıcısı Dave Filoni Ahsokakendi fikir ve duyarlılıklarını nasıl hayata geçirdiğini tartışıyor. Yıldız Savaşları George Lucas’ın orijinal vizyonunu onurlandırırken franchise.
  • Filoni, Lucas’ın öğretilerini üstlendiği her projeye dahil etmeye çalıştığını ancak yine de uzay balinaları ve kurtlar gibi kendi yaratımlarını dahil etme özgürlüğüne sahip olduğunu açıklıyor.
  • Filoni sadece daha önemli bir figür olacak Yıldız Savaşları uzun metrajlı bir film de dahil olmak üzere canlı aksiyon ve animasyon projelerinde önemli bir yaratıcı ses olarak kalarak ilerlemeye devam ediyoruz.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ahsoka yaratıcı Dave Filoni, George Lucas’ın oyununda oynamaya olan yaklaşımını açıklıyor Yıldız Savaşları Sandbox ve sevdiği şeyleri seriye getiriyor. Her ne kadar Lucas artık bir zamanlar olduğu gibi aktif bir güç olmasa da Yıldız Savaşlarımirası bir avuç yeni projede yaşamaya devam etti. Filoni, bu yeni projelerin en iyi karşılananlarından bazılarının arkasında önemli bir itici güç olmuştur ve en son AhsokaRosario Dawson’ın başrol oynadığı bir Disney Plus şovu.

Şimdi heyecan verici gelişmeleri takip ediyorum Ahsoka Finalde Filoni, yakın zamanda paylaştığı bir videoda kendi duyarlılıklarını seriye nasıl getirebildiğini anlatıyor. Yıldız Savaşları Twitter hesabı.

Filoni’nin çobanlığı Yıldız Savaşları Evren yalnızca önümüzdeki yıllarda genişlemeye hazırlanıyor ve yaratıcı, röportajda Lucas’ın vizyonunu onurlandırırken olaylara kendi bakış açısıyla yaklaşmak arasındaki dengeden bahsediyor. Filoni’nin tam yorumuna aşağıda göz atın:

“Hepimiz Star Wars’a sevdiğimiz şeylerden bir parça getiriyoruz ve bunun o galaksiye uyacağını umuyoruz. George, bu galaksiyi o yarattı, bu dinamikleri o yarattı. Jedi, Sith, oynadığım tüm bu şeyler ve onun bana birçok şey öğrettiği için şanslıyım. Onun bana öğrettiklerini takip etmek için her zaman elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve buna doğam da giriyor. Yani uzay balinaları ve kurtları görüyorsunuz, hepsi bu işin bir parçası.”


Dave Filoni Gerçekten George Lucas’ın Çırağı

Filoni ilk kez katıldı Yıldız Savaşları 2005’te Evren’i bir araya getirmek için Lucas’la yakın işbirliği içinde çalışıyorduk. Yıldız Savaşları: Klon Savaşları hayata. Ödüllü animasyon şovu sonunda 7 sezon boyunca yayınlanacak ve Filoni’nin benzersiz, yeni bir yaratıcı ses olduğunu duyuracaktı. Özellikle yaratıcının, daha derin unsurları keşfetmek için Lucas’la işbirliği yapmaya açık bir ilgisi var. Yıldız Savaşları Seriyi zenginleştirmek ve derinleştirmek için mevcut karakterleri ve yeni hikayeleri harmanlayan bir hikaye.

Bu trend devam edecek Yıldız Savaşları İsyancılar, Lucas’ın yaratımını temel alan ve genişleten, o zamandan beri serinin temelini oluşturan karakterleri tanıtan başka bir animasyon şovu. Filoni canlı aksiyona geçiş yapacaktı MandaloryalıSorumlu yapımcı, yazar ve bölüm yönetmeni olarak görev yaptığı bu film, Disney’in orijinalleri yayınlamaya yönelik ilk adımı oldu ve büyük bir başarı elde etti.

Şimdi takip ediliyor AhsokaGeçmişteki animasyon girişimlerinden pek çok öğeyi birleştirmeyi başaran Filoni, filme rehberlik etmede daha da büyük bir rol oynamaya hazırlanıyor. Yıldız Savaşları Evren ileriye gidiyor ve Lucas’ın mirasını sürdürüyor. Bu yıl Filoni’nin kendi filmini yöneteceği açıklandı. Yıldız Savaşları Yeni Cumhuriyet Dönemi’nde geçen film, bir nevi geçiş noktası görevi görecek. Mandaloryalı, Ahsoka, Ve Boba Fett’in Kitabı. Filoni’nin en son yorumuna bakılırsa, izleyiciler Lucas’ın eserini onurlandırırken onu ilginç şekillerde ileriye taşımak arasında sürekli bir denge bekleyebilirler gibi görünüyor.

Kaynak: Yıldız Savaşları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow