Bu sümen ve kablo bloğu yöneticisi paketi 55 dolar

TL;DR: 13 Ocak itibarıyla bu Desk Mat Pro + 2 Manyetik Kablo Bloğu Yöneticisi Paketini yalnızca 54,99 ABD dolarına (genellikle 59,95 ABD doları) edinin. Düzenli bir masa tutmak şüphesiz düzenli kalmak için yapabileceğimiz en temel şeylerden biridir. Bu paspas ve kablo bloğu kombinasyonu, iş istasyonunuzu daha üretken ve estetik açıdan hoş bir alana dönüştürmenize yardımcı […]

Bu sümen ve kablo bloğu yöneticisi paketi 55 dolar

TL;DR: 13 Ocak itibarıyla bu Desk Mat Pro + 2 Manyetik Kablo Bloğu Yöneticisi Paketini yalnızca 54,99 ABD dolarına (genellikle 59,95 ABD doları) edinin.


Düzenli bir masa tutmak şüphesiz düzenli kalmak için yapabileceğimiz en temel şeylerden biridir. Bu paspas ve kablo bloğu kombinasyonu, iş istasyonunuzu daha üretken ve estetik açıdan hoş bir alana dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Desk Mat Pro dört renkte mevcuttur: siyah, mor, gri ve lacivert. Mat, çalışma alanınızı çizilmelere ve günlük aşınma ve yıpranmaya karşı korur. Çoğu zaman kahvemizi veya akşam yemeğimizi bilgisayarın başındayken yeriz, bu da dökülmeleri ortak bir durum haline getirir. Suni süet alt kısım suya dayanıklıdır ve ortalığı dağıtmanız durumunda kolayca silinebilmelidir.

Kullanıcı dostu kablo bloğu yöneticisi, kablolarınızın organizasyonunu basitleştirir. Kablonuzu silikon bloğa takın ve mat yüzeyinde herhangi bir yere yerleştirin. Gömülü alt mıknatıs, kablonuzun kaymasını önleyerek güvenli bir tutuş sağlar. Ek olarak, kablolarınızı matın üzerinde olmadığında bile yerinde tutmak için iki adet yerleşik ağırlık dahildir. Standart boyutlu kablolara uyacak şekilde tasarlanan bu ürün, çalışma alanınızı düzenli ve kabloları düzenli tutmanın kullanışlı ve etkili bir yolunu sunar.

14 Ocak 23:59 PT’ye kadar Desk Mat Pro ve Manyetik Kablo Blok Yöneticisi paketini yalnızca 54,99 $’a (başlangıçta 59,95 $) indirimli olarak alın. Kupona gerek yok.

Mashable Fırsatları

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow