Jennifer Lawrence, Potansiyel Bir “Açlık Oyunları” Dönüşü Konusunda Tartışıyor

Açlık Oyunları aracılığıyla fotoğraf Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra, Jennifer Lawrence 2021’lerle yeniden gündeme geldi yukarı bakma ve bağımsız drama geçit gelecek yıl. Şimdi, şehvetli komediyi tanıtmak için tur atıyor AlınmadımHollywood’a döndüğünden beri ilk geleneksel yıldız aracı – ama umarım sonuncusu değildir, çünkü Lawrence kısa süre önce on yıldan uzun bir süre önce mecazi […]

Jennifer Lawrence, Potansiyel Bir “Açlık Oyunları” Dönüşü Konusunda Tartışıyor

Açlık Oyunları aracılığıyla fotoğraf

Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra, Jennifer Lawrence 2021’lerle yeniden gündeme geldi yukarı bakma ve bağımsız drama geçit gelecek yıl. Şimdi, şehvetli komediyi tanıtmak için tur atıyor AlınmadımHollywood’a döndüğünden beri ilk geleneksel yıldız aracı – ama umarım sonuncusu değildir, çünkü Lawrence kısa süre önce on yıldan uzun bir süre önce mecazi ve tematik olarak alev almasına yardımcı olan role geri dönme hevesini dile getirdi.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda film/columns/jennifer-lawrence-hunger-games-katniss-1235639150/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>ÇeşitlilikLawrence’a seriyi yeni bir yöne doğru iterken kaliteli nostalji sunmak için önceki franchise yıldızlarını çeken bu eski devam filmleri çağında Katniss Everdeen rolüne geri dönmeyi düşünüp düşünmeyeceği soruldu.

Lawrence heyecanla cevap verdi:

“Aman Tanrım – kesinlikle! Katniss hayatıma yüzde 100 geri dönebilseydi.”

İlk Açlık Oyunları 2012’de gösterime girerek büyük bir gişe başarısı yakaladı ve Suzanne Collins’in genç yetişkin romanlarına dayanan üçlemenin geri kalanı hemen prodüksiyona girdi. Final iki filme bölündü ve yeni bir film ortaya çıktı. Açlık Oyunları 2015’e kadar her yıl film. Franchise, yeni bir prequel filmi alacağımız açıklanana kadar uykuda kaldı. Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Türküsübu önümüzdeki Kasım.

Orijinalden önce geçtiği için Açlık OyunlarıKatniss’i ana hikayede görmeyi beklemeyin. Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Baladı. Ancak, orijinal diziden sonra geçen ve devam filmlerinde daha fazla Katniss macerası vaat eden bir kredi sonrası sahneyi ele almayı film yapımcılarının ötesine geçemeyiz.

Umarız Lawrence, böyle bir şey olursa buna hazırdır. Kariyerinde bir “kontrol kaybı” hissettiği ve “mal” muamelesi görmekten nefret ettiği için oyunculuğa üç yıl ara verdi. Daha önce tüm bunları yaşadıktan sonra muhtemelen daha keskin bir iş zekasına sahip olsa da, aktörler gibi devasa franchise’lara bağlıyken özerkliklerini korumanın hala zor olduğu biliniyor. Açlık Oyunları.

Akla takılan tek soru, Josh Hutcherson’ın finalde Katniss’in hayatında kalıcı bir demirbaş haline gelen Peeta olarak geri dönüp dönmeyeceğidir. Açlık Oyunları film. Ya da Peeta’yı öldürebilirlerdi. Peeta’ya gerçekten ihtiyacı olan var mı?

Yazar hakkında

Matt Wayt

Matt Wayt

Matt, Hollywood’da yaşıyor ve sanat ve onu öldürmeye çalışan iş dünyası hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Tsukamoto ve Roger Rabbit’i seviyor ve CG çekimlerinde hızlı yakınlaştırmanın yapmacık olduğunu düşünüyor.

Teknory