Ballad Of Songbirds & Snakes Çalışma Zamanının Onaylandığı Bildirildi, Açlık Oyunları Franchise Rekorunu Kırdı

Özet Yaklaşan ön bölüm, Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı156 dakika 59 saniyelik süresiyle serinin en uzun filmi olacak. Uzun çalışma süresi, Coriolanus Snow karakterine ve Panem’de nasıl iktidara geldiğine dair sağladığı ayrıntılı arka plan hikayesiyle haklı çıkıyor. film, Viola Davis ve Peter Dinklage’ın da aralarında bulunduğu yetenekli bir oyuncu kadrosuna sahip olacak ve […]

Ballad Of Songbirds & Snakes Çalışma Zamanının Onaylandığı Bildirildi, Açlık Oyunları Franchise Rekorunu Kırdı

Özet

  • Yaklaşan ön bölüm, Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı156 dakika 59 saniyelik süresiyle serinin en uzun filmi olacak.
  • Uzun çalışma süresi, Coriolanus Snow karakterine ve Panem’de nasıl iktidara geldiğine dair sağladığı ayrıntılı arka plan hikayesiyle haklı çıkıyor.
  • film, Viola Davis ve Peter Dinklage’ın da aralarında bulunduğu yetenekli bir oyuncu kadrosuna sahip olacak ve aynı zamanda orijinal film serisine geri dönüşler de içerecek ve böylece filmdeki yerini sağlamlaştıracak. Açlık Oyunları Evren.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

için çalışma zamanı Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Görünüşe göre serinin en uzun filmi rekorunu kıracak şekilde ortaya çıktı. Yaklaşan prequel, serinin baş düşmanı haline gelen Coriolanus Snow’un başlangıç ​​hikayesini konu alacak. Hikayesi, 12. Bölge’nin kadın haraç Lucy Gray Baird’in akıl hocası olduğu 10. Açlık Oyunları sırasındaki günlerini anlatacak.

Şimdi, OyunlarRadar gelecekleri bildirdi Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı en uzun çalışma süresine sahip olacak Açlık Oyunları film. film 156 dakika 59 saniye uzunluğunda olacak ve sadece 2 saat 37 dakika sürecek. Bu, önceki serinin rekor sahibinden 10 dakika daha uzun olmasını sağlıyor Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak.


Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Neden Bu Kadar Uzun?

Kitap okuyucuları yaklaşan ön bölümü öğrenince şaşırmayacaklar. Açlık Oyunları şu ana kadar seriye en uzun girişi yapacak. Yazar Suzanne Collins’in aynı isimli orijinal kitabı 517 sayfa olup serinin en uzun kitabıdır. Snow’un ayrıntılı bir geçmişini ve Panem’de nasıl iktidara gelebilecek kadar sadık olduğunu anlatan kitap, anlattığı hikaye sayesinde uzunluğunun haklılığını ortaya koyuyor.

Şimdi, oyuncu kadrosu Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı kitabı en uzun bölümde hayata geçirecek. Tom Blyth’in Coriolanus rolünde ve Rachel Zelger’in Lucy rolünde yer aldığı kadroda ayrıca Viola Davis de yer alıyor (Çitler), Peter Dinklage (Game of Thrones), Jason Schwartzman (Rushmore) ve Burn Gorman (Dönüş: Washington’un Casusları) diğerleri arasında. Ön bölümün arkasında büyük bir yetenek varken, kısmen performansları sayesinde hiç şüphesiz çalışma süresini haklı çıkarabilecektir.

Yeni filmde aynı zamanda Lucy’nin “The hanging Tree” şarkısını söylemesi gibi orijinal film serisine birçok gönderme de yer alacak. alaycı kuş. Bu, ön filmin kendisini sağlam bir şekilde yerleştirmesine olanak tanıyacak Açlık Oyunları uzunluğu içeriğiyle haklı çıkacak kendi hikayesini kurarken evren. Artık serinin en uzun filmi olduğu bildiriliyor. Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı dizide tanıtılacak birçok yeni içerik olacak.

Kaynak: OyunlarRadar

Anahtar Yayın Tarihi

  • Songbirds ve yılanların ballad geçici posteri
    Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow