Jennifer Lawrence’ın Müstehcen Yeni Komedisi, Eleştirmenler ve İzleyiciler Arasındaki Bağlantıyı Ortaya Koyuyor

Sony aracılığıyla fotoğraf Jennifer Lawrence’ın merakla beklenen yaklaşan müstehcen komedisi, aşağıdaki gibi filmlerle aynı düzeyde heyecan yaratıyor: Barbie Ve açık, yılın en merakla beklenen romantik komedilerinden biri olarak yerini sağlamlaştırıyor. Ne yazık ki, cansız incelemeler gelmeye devam ettiği için bu heyecan boşuna olmuş olabilir. olarak Açlık Oyunları oyunculuğa ara verdiği yeni filmiyle beyaz perdeye geri […]

Jennifer Lawrence’ın Müstehcen Yeni Komedisi, Eleştirmenler ve İzleyiciler Arasındaki Bağlantıyı Ortaya Koyuyor

Sony aracılığıyla fotoğraf

Jennifer Lawrence’ın merakla beklenen yaklaşan müstehcen komedisi, aşağıdaki gibi filmlerle aynı düzeyde heyecan yaratıyor: Barbie Ve açık, yılın en merakla beklenen romantik komedilerinden biri olarak yerini sağlamlaştırıyor. Ne yazık ki, cansız incelemeler gelmeye devam ettiği için bu heyecan boşuna olmuş olabilir.

olarak Açlık Oyunları oyunculuğa ara verdiği yeni filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Alınmadım Helikopter ebeveynler yüzünden ortaya çıkan beklenmedik bir aşk hikayesiyle ilgili bir olay örgüsüyle, romantik komedilere eğlenceli bir dokunuş getiriyor. Alışılmışın dışında ve komik bir konusu olan bu gelecek vaat eden film, sadece fragmanıyla izleyiciler arasında anında başarıya ulaştı. Şimdi, film zaten ilk inceleme grubunda yer alırken, görüşlerin abartısız bir şekilde karışık olduğu görülüyor.

Eğlenceli bir öncül her zaman kaliteyi garanti etmese de, Jennifer Lawrence’ın son komedisi için yapılan incelemeler yağmaya başladı ve sinema dünyasında tecrübeli eleştirmenler arasında karışık bir tepki olduğunu ortaya çıkardı. Buna göre Çürük domates, film şu anda 69 incelemeye göre yüzde 64 gibi cansız bir reytinge sahip. Bununla birlikte, izleyici skoru farklı bir hikaye anlatıyor, etkileyici bir yüzde 94 ile övünüyor ve birçok inceleme filmin kusurlarını kabul ederken, kusursuz komedi zamanlamasını takdir etmeye devam ediyor.

Doğal olarak, film derecelendirmeleri genellikle gerçeklikten farklıdır ve filmlerin belirgin şekilde zıt eleştiriler alması alışılmadık bir durum değildir. Örneğin, aşağıdaki gibi sevilen filmleri ele alalım: Venom, Biz Değirmencileriz, Ve En Büyük Şovmen, ateşli hayranlar toplayan, her biri farklı nedenlerle değer verilen. İlginç bir şekilde, izleyicilerden parlak eleştiriler almasına rağmen, bu filmler Rotten Tomatoes’daki profesyonel eleştirmenlerden dikkate değer ölçüde düşük puanlar aldı ve bu da izleyici ve eleştirel bakış açıları arasındaki keskin karşıtlığı vurguluyor.

Sonunda, kendi fikirleriniz en önemli olanıdır ve hiç kimse çevrimiçi incelemelerden etkilenmemelidir. Fikrinizi oluşturmayı umuyorsanız, Lawrence’ın filmi Alınmadım 23 Haziran’da yarın vizyona girecek.

Yazar hakkında

Francisca Santos

Francisca Santos

Dedikodu konusunda tutkulu, kendini adamış bir müzik tutkunu ve pişmanlık duymayan bir ağlak olan Francisca, WGTG’de serbest çalışan bir yazardır. Yazmadığı zamanlarda köpeğini yürüyüşe çıkarırken, BTS’in onurunu savunurken ve ‘One Piece’i yeniden okurken bulunabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow