Korku Hayranları, Merakla Beklenen Bir Blumhouse Filminin Sonunda Çılgına Döndü ve Çekimlerde Play’e Bastı

Clickteam LLC ABD aracılığıyla görüntü dökümden sonra Çığlık yıldız Matthew Lillard ve Açlık Oyunları gönül yarası Josh Hutcherson – başrollerde, yapım şirketinde Blumhouse için hem vızıltı hem de beklenti kasırgası yarattı. Freddy de beş gece film uyarlaması. Scott Cawthon tarafından yaratılan her zaman popüler olan video oyununa dayanan ilgi çekici anlatı, başlangıçta hayal edilenden daha […]

Korku Hayranları, Merakla Beklenen Bir Blumhouse Filminin Sonunda Çılgına Döndü ve Çekimlerde Play’e Bastı

Clickteam LLC ABD aracılığıyla görüntü

dökümden sonra Çığlık yıldız Matthew Lillard ve Açlık Oyunları gönül yarası Josh Hutcherson – başrollerde, yapım şirketinde Blumhouse için hem vızıltı hem de beklenti kasırgası yarattı. Freddy de beş gece film uyarlaması. Scott Cawthon tarafından yaratılan her zaman popüler olan video oyununa dayanan ilgi çekici anlatı, başlangıçta hayal edilenden daha ölümcül olan bir cinayet animatronik grubu etrafında dönüyor. Bununla birlikte, franchise fanatikleri, projenin beyaz perdeye çıkmaya her zamankinden daha yakın olduğunu öğrenince tamamen heyecanlandı.

Dün gece geç saatlerde Blumhouse patronu Jason Blum, sadık Twitter takipçilerine, FNAF filminin çekimlerinin “1. Gününün” nihayet başladığı konusunda ısrar eden heyecan verici bir mesaj paylaştı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, duyuru hemen bir tutkulu oyuncular ve korku fanları sürüsünü başlattı – bunların çoğu anlaşılır bir şekilde ayın üzerindeydi ve neden oldu Freddy de beş gece bu sabah erken saatlere kadar Twitter’da trend olacak.

O kadar yakın ki tadına bakabiliriz!

Geleli uzun zaman oldu…

Geçen 8 yıl kesinlikle bir ömür gibi geldi.

Geliyor millet!

Tabii ki, FNAF haberler şüphesiz derin bir temiz hava soluğu şeklinde gelir – özellikle de ilk planların bir FNAF film, 2015’te duyurulmuştu ve Blumhouse nihayet 2018’de piyasaya çıktı. Sonuç olarak, korku fanatiklerinin bu filmin hayata geçirilmesini sabırla beklediklerini söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle, tür öğrencileri biletlerini erken satın alsa iyi olur – çünkü sinemanın çıkış gününde kesinlikle dolu olacağından emin olabilirsiniz.

Teknory