Jet Force Gemini Gelecek Ay Çevrimiçi Genişletme Paketini Değiştirmeye Geliyor

Nintendo Switch Online’ın en yüksek seviyesi olan genişletme paketi aboneleri, N64 oyunlarından oluşan küçük bir kitaplık da dahil olmak üzere, sürekli büyüyen modern ve klasik oyun kataloğuna erişebilir. Aralık ayında Jet Force Gemini’nin hizmete girmesiyle bu genişletme paketi biraz daha genişliyor. İlk olarak 1999’da piyasaya sürülen Jet Force Gemini, başlangıçta Banjo-Kazooie oyunlarıyla tanınan ancak en […]

Jet Force Gemini Gelecek Ay Çevrimiçi Genişletme Paketini Değiştirmeye Geliyor

Nintendo Switch Online’ın en yüksek seviyesi olan genişletme paketi aboneleri, N64 oyunlarından oluşan küçük bir kitaplık da dahil olmak üzere, sürekli büyüyen modern ve klasik oyun kataloğuna erişebilir. Aralık ayında Jet Force Gemini’nin hizmete girmesiyle bu genişletme paketi biraz daha genişliyor.

İlk olarak 1999’da piyasaya sürülen Jet Force Gemini, başlangıçta Banjo-Kazooie oyunlarıyla tanınan ancak en son Sea of ​​Thieves ile tanınan stüdyo Rare tarafından geliştirilen bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyuncuların böceğe benzer yaratık sürülerini yok ettiği bir bilim kurgu uzaylı dünyasında geçiyor.

Oyuncuların oyunu modern konsollarda deneyimlemelerinin en yeni yolu, 2015 yılında Xbox One’da yayınlanan klasik Rare oyunlarının bir derlemesi olan Rare Replay aracılığıyla oldu. oyun hakkında bilgi tazelemek için, Rare’in birkaç kez ortaya koyduğu bu 60 saniyelik özete göz atın. yıllar önce.

Switch Online’da şu anda yakın zamanda eklenen Excitebike 64 de dahil olmak üzere 26 N64 oyunu daha bulunuyor. Ayrıca Game Boy Advance oyunları, Sega Genesis oyunları ve Mario Kart 8 Deluxe ve Animal Crossing gibi popüler Switch oyunları için DLC içeriği de bulunuyor. Listenin tamamı için buradaki özetimize göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow