Naughty Bear artık Dead by Daylight’ta Resident Evil karakterlerini ve Nicolas Cage’i bıçaklayabiliyor

Bugün Cadılar Bayramı, hayaletler ve korkular için son gün. Uygun olarak, Gün Işığında Öldü Naughty Bear, mevcut oynanabilir Killer karakteri The Trapper’a kıyafet olarak eklendi; bu, Nicolas Cage ve Leon S. Kennedy gibi Hayatta Kalanların artık cani bir oyuncak ayıya karşı hayatları için savaşabilecekleri anlamına geliyor. Tanıdık olmayanlar için Naughty Bear, 2010 yılında PS3, Xbox […]

Naughty Bear artık Dead by Daylight’ta Resident Evil karakterlerini ve Nicolas Cage’i bıçaklayabiliyor

Bugün Cadılar Bayramı, hayaletler ve korkular için son gün. Uygun olarak, Gün Işığında Öldü Naughty Bear, mevcut oynanabilir Killer karakteri The Trapper’a kıyafet olarak eklendi; bu, Nicolas Cage ve Leon S. Kennedy gibi Hayatta Kalanların artık cani bir oyuncak ayıya karşı hayatları için savaşabilecekleri anlamına geliyor.

Tanıdık olmayanlar için Naughty Bear, 2010 yılında PS3, Xbox 360 ve mobil platformlarda çıkan aynı adlı oyundan geliyor. Beğenmek Gün Işığında ÖldüBehavior Interactive tarafından geliştirildi (Yapay Zihin ve Hareket adı altında olmasına rağmen) ve adı geçen ayının, bir doğum günü partisine davet edilmedikten sonra Perfection Island’ın diğer ayılarından intikam almasını konu alıyor. Bu nedenle birçok yönden çok oyunculu hayatta kalma-korku oyunlarına mükemmel uyum sağlıyor.

Her ne kadar Trapper için bir kıyafet olsa da, Naughty Bear kendine özgü Mori’ye sahiptir (bir Katilin bir Hayatta Kalanı feda etmeden tamamen ortadan kaldırmasına olanak tanıyan acımasız bir hareket). Aşağıdaki fragmanda bunu çalışırken görebilirsiniz.

Ürün Müdürü Kirby Taylor, “Bu, Behaviour’un tarihine eğlenceli bir yolculuk” dedi. Gün Işığında Öldü dedi ki haber gönderisi. “2010 yılında bir oyun yayınladık. Yaramaz ayıve onu geri getirdiğimiz için mutluyuz! Ekip, neredeyse tüm animasyonların ayarlanmasından, özel kıyafete özel Moris’i desteklememize olanak tanıyan sistemlerin geliştirilmesine kadar, bu kıyafet üzerinde tonlarca çalışma yaptı. Ayrıca, özel Moris’li kıyafetleri öne çıkarmak için kullanıcı arayüzüne bazı görsel göstergelerle birlikte ‘İçgüdüsel’ nadirliği de ekledik!”

Yaramaz Ayı kıyafeti mağazadan satın alınabilir. Dead by Daylight mağazası şimdi – şu anda 1.485 Aurik Çekirdeğe mal oluyor (1.950’den düşürüldü). Referans olarak, 2.250 Auric Core paketinin fiyatı 19,99 $ / 15,99 £, 1.100’lük bir paketin fiyatı 9,99 $ / 7,99 £ ve 500’lük bir paketin fiyatı 4,99 $ / 3,99 £ olacaktır.

Dead by Daylight gibi daha fazla tüyler ürpertici oyun için listemize göz atmayı unutmayın. en iyi korku oyunları Ve en iyi bağımsız korku oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow