Jimin Sonunda Ken’in Gitarını Aldı

Greta Gerwig’in promosyonu Barbie hem ölçek hem de kalite olarak muhteşem olmuştur. Barbie’nin Airbnb’de ortaya çıkan rüya evinden, müziğin en büyük isimlerinden bazılarının yer aldığı eksiksiz bir orijinal film müziği albümüne kadar. Dünyanın en başarılı erkek grubu olarak BTS’in bir şekilde ortaya çıkmasını beklersiniz, ancak görünen o ki, grup bir Ken devam filmi için en […]

Jimin Sonunda Ken’in Gitarını Aldı

Greta Gerwig’in promosyonu Barbie hem ölçek hem de kalite olarak muhteşem olmuştur. Barbie’nin Airbnb’de ortaya çıkan rüya evinden, müziğin en büyük isimlerinden bazılarının yer aldığı eksiksiz bir orijinal film müziği albümüne kadar. Dünyanın en başarılı erkek grubu olarak BTS’in bir şekilde ortaya çıkmasını beklersiniz, ancak görünen o ki, grup bir Ken devam filmi için en uygun olabilir.

Filmde BTS’den Jimin’in tüm moda görünümünü tesadüfen çalmış olan Ryan Gosling bunu çok iyi biliyor. Geçen hafta, onu görmesini sağlamak umuduyla şarkıcıyla flört etmeye başladı. Barbie – sanki daha çok ikna edilmesi gerekecekmiş gibi, dünyadaki herkes zaten dinliyor – ve sonunda Jimin cevap verdi.

BTS yıldızı, Ryan Gosling’in Ken-tastic hediyesini – filmde Matchbox Twenty’nin “Push” şarkısının cover’ını çaldığı gitarı – alçakgönüllülükle kabul etmek için Instagram’a gitti, ancak filmdeki ikonik kovboy kıyafetinin gerçekte kime ait olduğunu açıkça belirtmeden önce değil. “Kıyafetimin içinde harika göründüğünü görebiliyordum,” diye alay etti.

BTS Ordusu, Gosling ve Barbie yıldızı Margot Robbie’nin Los Angeles’ta çekildiği sızdırıldı. Rockmount’tan işlemeli beyaz çiçek desenli aynı saçaklı siyah tişört, grubun en sevilen üyelerinden biri olan Jimin tarafından 2021 yaz şarkıları “Permission to Dance”ın müzik videosunda giyilmişti.

Efsaneler efsaneleri tanır ve Jimin’in arkadaşı Ken için teşvik edici sözlerden başka bir şeyi yoktu. BTS şarkıcısı, Instagram başlığında “Onu salladın,” diye yazdı. Videoda destekleyici bir “Git, Barbie!” rekor kıran filmin en yakın gösterimine koşan son birkaç şüpheciyi etkili bir şekilde göndermek.

Ryan Gosling’in Jimin’in kıyafetini çıkardığını görün Barbie, şimdi her yerde sinemalarda oynuyor. Veya We Got This Covered’in film hakkındaki incelemesini buradan okuyun.

Teknory