Inside Out Yıldızı Mindy Kaling Devam Filmi İçin Geri Dönmeyeceğini Doğruladı

Ev film Haberleri Inside Out Yıldızı Mindy Kaling Devam Filmi İçin Geri Dönmeyeceğini Doğruladı Disgust’ı canlandıran Inside Out yıldızı Mindy Kaling, Pixar filminin 2024 yapımı devam filmi için geri dönmeyeceğini doğruladı. Mindy Kaling, iğrenme Tersyüzgeri dönmeyeceğini doğruladı Tersyüz 2. Orijinal Tersyüz 11 yaşındaki hokey oyuncusu Riley’nin (Kaitlyn Dias) ana duyguları olan Sevinç (Amy Poehler), Üzüntü […]

Inside Out Yıldızı Mindy Kaling Devam Filmi İçin Geri Dönmeyeceğini Doğruladı

Disgust’ı canlandıran Inside Out yıldızı Mindy Kaling, Pixar filminin 2024 yapımı devam filmi için geri dönmeyeceğini doğruladı.


Mindy Kaling, iğrenme Tersyüzgeri dönmeyeceğini doğruladı Tersyüz 2. Orijinal Tersyüz 11 yaşındaki hokey oyuncusu Riley’nin (Kaitlyn Dias) ana duyguları olan Sevinç (Amy Poehler), Üzüntü (Phyllis Smith), Korku (Bill Hader), Öfke (Lewis Black) ve İğrenme’nin hikayesine odaklanıyor. Tüm duygusal durumunu alt üst eden Kaliforniya’ya taşındıktan sonra duygularını aynı hizada tutmakta zorlanan bir kadın. Joy, Üzüntünün Riley’nin duygularını etkilemesini engellemeye çalışırken, Riley okulda kendini kontrol edemez ve hobilerine ve ailesine olan ilgisini hızla kaybetmeye başlar.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yapılan bir röportajda SargıKaling, eğlenirken Tersyüz, nedeni hakkında çok fazla ayrıntı vermemesine rağmen, yaklaşan devam filminde olmayacak. Öncesi Tersyüz 2 raporlar, bir sözleşme anlaşmazlığının hatalı olduğunu gösterdi. Kaling’in aşağıdaki alıntısına göz atın:

“’Inside Out’ üzerinde çalışırken harika zaman geçirdim ve ‘Inside Out 2’nin harika olacağına eminim. Ama üzerinde çalışmıyorum.”

İlgili: Ters Yüz Bir Pixar Trendini Bozdu (& Filmlerinin Ne Olabileceğini Değiştirdi)


Ters Yüz 2 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Tersyüz

Tersyüz 2 ilk olarak Eylül ayında D23 Expo’da duyuruldu ve Poehler, rolünü yeniden üstleneceğini sevinçle duyurdu. Tersyüz yönetmen Pete Docter proje için geri dönmeyecek, bu yüzden onun yerine Kelsey Mann (İyi Dinozor). Ne yazık ki, Tersyüz 2 iki yıldız olmadan oluyor; Hader, Kaling’i kaybetmek yerine Fear rolüne de geri dönmeyecek. Seslendirme sanatçıları değiştirilebilirken, karakterleri de değiştirilebilir, çünkü Riley genç bir genç olacak. Tersyüz 2ve birçok genç, risk alma ve eğlenceden yana, ellerinden geldiğince korku veya tiksintiyi görmezden gelme eğilimindedir.

Orijinal Tersyüz ergenliği keşfeden duygularla biter, bu yüzden mümkündür Tersyüz 2 ergenlik düğmesiyle oldukça fazla zaman geçirecek. Yapım aşamasında çok erken olduğu için filmle ilgili ayrıntılar zayıf olsa da, Riley muhtemelen hayatının başka bir geçiş dönemiyle mücadele edecek, bu da duygularının seslerinin duyulmasını biraz daha kabul edilebilir kılıyor. de değişmek. Onaylanan tek Ters Yüz 2 hikaye detayları Riley’nin yaşı ve filmin 2024 ortalarında sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Pixar’ın devam filmleri, stüdyonun sağlam bir sicili olduğu için düzenli olarak başarılı oldu. Oyuncak Hikayesi 2, Dory’yi Bulmak, ve Canavarlar Üniversitesi orijinal filmlerinin mesajlarını ve temalarını yansıtan gişe rekorları kıran filmler olduklarını kanıtladılar. Hesaba katıldığında Tersyüz Akademi Ödülü, BAFTA ve Altın Küre kazandı, projenin bir devam filmi kazanması şaşırtıcı değil. Yine de franchise’a beklentilerin ötesine geçme fırsatı da sunuyor. İle Tersyüz neredeyse tamamen Riley’nin duygularına odaklanmak, Tersyüz 2 arkadaşlarının ve genç arkadaşlarının duygularını keşfederek Riley’nin ötesine geçebilir. Nasıl görünürse görünsün Kaling, yapımı görmek için orada olmayacak. Tersyüz 2ne kadar başarılı olursa olsun.

Devamı: Elemental, Pixar’ın En İyi Tersyüz Numarasını Tekrarlıyor

Daha Fazlası: Sargı

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Ters Yüz 2 Logosu

Teknory