John Leguizamo, ‘Örümcek Adam: Eve Dönüş’teki Akbaba Rolünü Prodüksiyonun Sonlarına Kadar Kaybetti

Fotoğraf: Momodu Mansaray/WireImage / Görüntü, Marvel Studios aracılığıyla john leguizamo Vulture’ı oynamak için nasıl neredeyse seçileceğine dair bazı büyük haberler verdi. Örümcek Adam: Eve Dönüşsadece Michael Keaton’a çok geç kaybetmek için. Tony ve Emmy ödüllü aktör Leguizamo, Marvel ile müzakereler sürerken Marvel Sinematik Evreninde Tom Holland’ın Örümcek Adam’ına karşı çıkan ilk aktör olabilirdi. Leguizamo, Keaton […]

John Leguizamo, ‘Örümcek Adam: Eve Dönüş’teki Akbaba Rolünü Prodüksiyonun Sonlarına Kadar Kaybetti

Fotoğraf: Momodu Mansaray/WireImage / Görüntü, Marvel Studios aracılığıyla

john leguizamo Vulture’ı oynamak için nasıl neredeyse seçileceğine dair bazı büyük haberler verdi. Örümcek Adam: Eve Dönüşsadece Michael Keaton’a çok geç kaybetmek için.

Tony ve Emmy ödüllü aktör Leguizamo, Marvel ile müzakereler sürerken Marvel Sinematik Evreninde Tom Holland’ın Örümcek Adam’ına karşı çıkan ilk aktör olabilirdi. Leguizamo, Keaton gelip rolü kapmadan önce, Adrian Toomes’u oynamak için stüdyoyla yapılan bazı ciddi tartışmaları ve müzakereleri ayrıntılarıyla anlatıyor.

Ev medyasının yayınlanmasını teşvik ederken Şiddetli Gecesöyledi çizgi roman.com Marvel daha sonra ona çok daha küçük bir rol teklif etti ve bunu önemsizliği nedeniyle reddetti.

Akbaba olmam gerekiyordu. Pazarlık yapmıştık ve onu oynamak üzereydim ve Michael Keaton’ın onu geri istediğini söylediler ve vazgeçip vazgeçmeyeceğimi sordular. ‘Pekala, tamam sanırım’ dedim. ‘Hayır, seninle tekrar çalışacağız, biz…’ dediler, orada olan buydu.”

“Bana küçük bir şey teklif ettiler. Gittim, ‘Nuh uh.’”

Leguizamo, daha küçük rolün ne olacağını belirtmese de, Toomes’in çetesindeki Shocker veya Tinkerer rolleri için bir seçenek olarak görülüyormuş gibi geliyor. Ya da belki çok daha fazlası, bir geçmişe dönüşte Ben Amca olabilirdi. Keaton, filmde Akbaba’yı canlandırmak için mükemmel bir iş çıkardı, bu yüzden film, Leguizamo olmadan mücadele etmiş gibi değil.

bu kırmızı Değirmen aktör, Marvel ile tekrar çalışmaya niyeti olup olmadığını söylemedi, ancak kaç oyuncunun daha sonra tamamen farklı bir role katılmak için bir role hayır dediği göz önüne alındığında asla asla deme.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Disney Plus’ta izlenebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow