Marvel’in Şimdiye Kadarki En Yoğun Sahnesini Adlandırmak İki Yarışmacıya Düşüyor

Marvel Televizyonu aracılığıyla Bunu inkar eden yok Marvel Stüdyoları yaptığı işte çok iyi ya da en azından Multiverse Saga’nın devam eden bir ilgisizlik taşmasına yol açmasından önce durum büyük ölçüde böyleydi; franchise’dan çok sık aldığınız bir şey değil. Kevin Feige’in ekibi, ekranı piksellere boğan muhteşem süper güçlü hesaplaşmalar, kısa ve öz aşağılamalar, esprili şakalaşmalar ve […]

Marvel’in Şimdiye Kadarki En Yoğun Sahnesini Adlandırmak İki Yarışmacıya Düşüyor

Marvel Televizyonu aracılığıyla

Bunu inkar eden yok Marvel Stüdyoları yaptığı işte çok iyi ya da en azından Multiverse Saga’nın devam eden bir ilgisizlik taşmasına yol açmasından önce durum büyük ölçüde böyleydi; franchise’dan çok sık aldığınız bir şey değil.

Kevin Feige’in ekibi, ekranı piksellere boğan muhteşem süper güçlü hesaplaşmalar, kısa ve öz aşağılamalar, esprili şakalaşmalar ve CGI yüklü üçüncü perde finallerinde piyasayı köşeye sıkıştırdı, ancak kendinizi şirketten gelen herhangi bir şeyi izlerken bulamayabilirsiniz. gerçek kalp çarpıntısına ve avuç içlerinin terlemesine neden olabilir.

Sony Pictures ile görüntü

Yine de böyle övgüye değer bir avuç sahne ve an var ve reddit iş parçacığı, onu bir çift üst düzey yarışmacıya indirdi. Bir yanda, rahatsız edici derecede yoğun polis karakolu sahnesi var. jessica jonesKilgrave’in bütün bir bölgeye hakim olduğu ve hepsinin kendilerini öldürmekle tehdit ettiği ilk sezon bölümü “AKA En İyi Sapıklar”, böylece Krysten Ritter’ın kahramanı, onun çocukluk evine taşınma planına uyarak pastoral ve çarpık aile dinamiğini yaratır.

Öte yandan, dudak uçuklatan var Örümcek Adam: Eve Dönüş Tom Holland’dan Peter Parker’ın, sevgilisinin babasının Michael Keaton’dan Adrian Toomes olduğunu keşfettikten sonra kalbinin yere çakıldığını fark ettiği ve bu da onların bir arabanın arkasında heyecan verici değiş tokuşlarına yol açtığı bir ifşa.

Elbette, dikkate alınmaya değer tek ikisinin bu olduğunu söylemiyoruz, ancak katışıksız korku söz konusu olduğunda, her birinin tüm Marvel Stüdyoları döneminin en iyileri arasında yer aldığı iddia edilemez.

Teknory