James Gunn Baş Düşmanının ‘Superman: Legacy’ Oyuncu Seçimi Söylentileri

Warner Bros aracılığıyla Herkes bekliyordu James Gunn yönettiğini doğrulamak için Süpermen: Mirasve sosyal medyadaki kısa sessizliğini odadaki fille konuşmadan bitirmesi, durumu daha da kaçınılmaz kılıyor. Ne zaman kimsenin özellikle şok olacağından değil İntihar Timi Ve barışçıl içerik oluşturucu her zaman kamera arkasından kararları veren bir numaralı lider olmuştur, ancak o zamandan beri YouTube’da gizli hale […]

James Gunn Baş Düşmanının ‘Superman: Legacy’ Oyuncu Seçimi Söylentileri

Warner Bros aracılığıyla

Herkes bekliyordu James Gunn yönettiğini doğrulamak için Süpermen: Mirasve sosyal medyadaki kısa sessizliğini odadaki fille konuşmadan bitirmesi, durumu daha da kaçınılmaz kılıyor.

Ne zaman kimsenin özellikle şok olacağından değil İntihar Timi Ve barışçıl içerik oluşturucu her zaman kamera arkasından kararları veren bir numaralı lider olmuştur, ancak o zamandan beri YouTube’da gizli hale getirilen bir röportajda Tom King’in fasulyeleri ağzından kaçırdığını kabul etmese de, çevrimiçi ortamdan gelen bir söylentiyi çürütecek baş düşmanı Grace Randolph.

Gunn, yıllar boyunca kutuplaşan kişiliğiyle birkaç Twitter ileri geri ilişkisine girmekten fazlasıyla mutlu oldu. Fragmanın Ötesinde sunucunun en son “içeriden bilgiler”, Superman ve Lois Lane rolleri için 20-30 yaş aralığında bir oyuncu seçimi çağrısı gönderildiğini ve söz konusu belgede DC Studios eş CEO’sunun yönetmen olarak listelendiğini ima ediyor.

Doğrudan durumun bu olup olmadığı sorulduğunda Gunn, başka bir asılsız parçacığın üzerine soğuk su dökmekle vakit kaybetmedi. Süpermen: Miras küstah.

Elbette, beslemesi, halka açık bir forumda kendisini süper kahramanın yeniden başlatılmasının yönetmeni olarak atamasını talep eden insanlarla tamamen boğulmuş olmasına rağmen, devam eden yıpratma savaşını yeniden alevlendirmek için tüm gürültüyü görmezden gelmeye karar vermesi daha da anlamlı. Randolph ile. Endişelenmeyin, on yıllık DCU içeriği yolda olduğundan, konu gerçeği kurgudan ayırmaya geldiğinde bu, ikisini karşı karşıya bulduğumuz son sefer olmaktan çok uzak olacak.

Teknory