John Wick 4 Yayın Çıkış Tarihi İleriye Taşındı

Daha önce John Wick: Bölüm 4’ün yayın yayın tarihini Eylül sonu olarak belirleyen Lionsgate, şimdi bunun daha da erken geleceğini duyurdu. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. John Wick: Bölüm 4‘nin yeni yayın yayın tarihi açıklandı ve bu, başlangıçta planlanandan bile daha […]

John Wick 4 Yayın Çıkış Tarihi İleriye Taşındı

Daha önce John Wick: Bölüm 4’ün yayın yayın tarihini Eylül sonu olarak belirleyen Lionsgate, şimdi bunun daha da erken geleceğini duyurdu.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

John Wick: Bölüm 4‘nin yeni yayın yayın tarihi açıklandı ve bu, başlangıçta planlanandan bile daha erken. Serinin duayeni Chad Stahelski’nin yönettiği, Keanu Reeves’in High Table’a karşı savaş açtığı ünlü suikastçının ardından bu yılın başında vizyona giren popüler aksiyon serisinin dördüncü filmi. film hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından çok beğenildi ve VOD’da da aynı derecede popüler oldu.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Lionsgate önceden ayarlandıktan sonra John Wick: Bölüm 4Eylül sonu yayın tarihi Starz (üzerinden) ComicBook.com) şimdi devam filminin bir hafta erken geleceğini duyurdu. Popüler serinin son filmi 15 Eylül’den itibaren Starz’da izlenebilecek.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: ComicBook.com

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow