‘Yıldız Savaşları’ Patronu Kathleen Kennedy’nin ‘Sonuncumuz’ Çantaları Rekor Emmy Adaylığı Olduğu İddiasıyla Kovuldu

Yayınlanmasından yıllar sonra bile Yıldız Savaşları devam filmlerinde, çok çok uzaklardaki galaksi fandomu, destanı yanlış idare eden güçlerin nasıl olduğu konusunda hâlâ takıntılı durumda. Ve şimdi birçoğu, Lucasfilm’in 2012’de satın alınmasından bu yana franchise’ı planlamaktan sorumlu kişi olan Kathleen Kennedy’den nihayet kurtulduğuna inanıyor. Öte yandan, HBO’lar Bizden geriye kalanlar bunu yapan ilk video oyunu uyarlaması […]

‘Yıldız Savaşları’ Patronu Kathleen Kennedy’nin ‘Sonuncumuz’ Çantaları Rekor Emmy Adaylığı Olduğu İddiasıyla Kovuldu

Yayınlanmasından yıllar sonra bile Yıldız Savaşları devam filmlerinde, çok çok uzaklardaki galaksi fandomu, destanı yanlış idare eden güçlerin nasıl olduğu konusunda hâlâ takıntılı durumda. Ve şimdi birçoğu, Lucasfilm’in 2012’de satın alınmasından bu yana franchise’ı planlamaktan sorumlu kişi olan Kathleen Kennedy’den nihayet kurtulduğuna inanıyor.

Öte yandan, HBO’lar Bizden geriye kalanlar bunu yapan ilk video oyunu uyarlaması olarak rekor sayıda Emmy adaylığı kazanmayı başardı, ancak birçok kişi kıyamet sonrası baba ve kızı aşk hikayesinin diğer değerli yarışmacıların dikkatini çekip çekmediğini merak ediyor.

Son olarak, yeni bir göz atıyoruz Ahsoka Bize canlı aksiyon Grand Admiral Thrawn’a ilk bakışı vermekle kalmayıp, aynı zamanda çok zorlu bir vahiy ile birlikte gelen fragman.

Aşağıdaki bilimkurgu özetinde tüm bu ritimlere ve daha fazlasına göz atın.

Senin yeni Doktor Kim Ncuti Gatwa, ne kadar süre buralarda kalacağını açıklıyor

BBC Studios aracılığıyla fotoğraf

Doktor, 60. yıl dönümü özel bölümünde resmi olarak David Tennant’tan görevini devraldıktan sonra, Ncuti Gatwa’nın yeni yüzüyle televizyona geri dönecek. Baş karakterin farklı enkarnasyonlarının çok hızlı bir şekilde yüz değiştirmesiyle birlikte, birçok Whovians merak ediyor: Cinsel eğitim yıldızın TARDIS’teki süresi de bir o kadar kısa olacak ama en az iki sezon daha ortalarda olacak gibi görünüyor.

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Yuvarlanan kayaGatwa, gelecek yıl tiyatroya dönmeyi planladığını, ancak “ikinci sezonun çekimlerini bitirdikten sonra” söyledi. Doktor Kim

Ryan Reynolds, Taylor Swift’in dahil olmasını çok isterdi. Deadpool 3ama belki de onun sicilini göz önünde bulundurarak aklına gelen en iyi fikir bu değildir.

Big Machine Records aracılığıyla görüntü

Taylor Swift ve Ryan Reynolds harika arkadaşlar ve Deadpool söz konusu olduğunda, Bayan Americana, Cadılar Bayramı’nda kostümü bir tur atmak için çıkarma fırsatı buldu, ancak ikisinin çizgiyi çekmesi gereken yer burası mı? Reynolds, Taylor’ı yaklaşan üç filme dahil etmekle ilgilendiğini ifade etti, ancak onun sinema geçmişi göz önüne alındığında, belki de yeterince rahat bırakmalı.

Dinle, hepimiz Taylor’ı ve müziğini seviyoruz. Muhtemelen şu anda oradaki en iyi söz yazarı, ancak bu mutlaka harika bir sinema anlamına gelmez. Filmin müzikleri için bir şarkıdan bahsetmiyorsak, Celine Dion’un 2018’de yaptığı gibibu durumda lütfen oynamaya devam edin.

Bizden geriye kalanlar akıllara durgunluk veren 24 Emmy ödülüne aday gösterildi

Joel - Sonuncumuz
HBO aracılığıyla görüntü

Merak etmeye başladıysanız diye Bizden geriye kalanlar HBO’da temel aldığı 2013 video oyununun başarısını taklit etmeyi başaran dizi, şimdiye kadar bunu yapan ilk video oyunu uyarlaması olan yaklaşan 2023 Emmy Ödülleri’nde 24 kategoride aday gösterildi. Craig Mazin liderliğindeki televizyon girişimi “Üstün Drama Dizisi” dalında öne çıkmakla kalmadı, aynı zamanda hem Pedro Pascal hem de Bella Ramsey ilgili oyunculuk kategorilerinde aday gösterildi.

Kabul edelim millet – bu Naughty Dog’un dünyası ve biz sadece içinde yaşıyoruz.

Yeni Ahsoka Fragman gelişigüzel bir şekilde Anakin’in adını anıyor, Sabine’in karakter dinamiğini değiştiriyor ve bize Thrawn’a ilk bakışı veriyor.

Disney Plus ile fotoğraf

En son fragmanda paketinden çıkarılacak çok şey vardı. Ahsoka. Görünüşe göre, Disney Plus serisi bir kez daha ana kahramanının ruhuna ve Cumhuriyet’in düşüşünden ve ustası Anakin Skywalker’ın ölümünden sonra katlandığı travmaya giriyor. Dahası, Ahsoka şimdi Sabine Wren’de kendi öğrencisiyle karşılaşıyor ve muhtemelen karakterin ışın kılıcı eğitimine devam ediyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi fragman da Lars Mikkelsen’in Büyük Amiral Thrawn olarak nasıl görüneceğini gösteriyor.

Kathleen Kennedy kovuldu mu? Son dedikodular açıklandı

finn-rey-poe-the-rise-of-skywalker
Walt Disney Studios aracılığıyla görüntü

Kathleen Kennedy muhtemelen en tartışmalı figürdür. Yıldız Savaşları şu anda, ancak başarısızlıktan sonra ındiana jones 5, internette dolaşan ciddi söylentiler, Lucasfilm’den çıkarılmasına işaret ediyor gibi görünüyor. Birkaç satış noktası ve sosyal medya platformu hariç, büyük YouTube kanalları bile bu raporu onaylıyor gibi görünüyor, ancak tam kapsam istiyorsanız, son makalemize göz atmayı ve daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın.

Teknory