Jurassic Park serisi sonunda korku köklerine geri dönüyor

Klasik Jurassic serisi, Jurassic Park: Survival adlı yeni bir video oyunuyla karanlık köklerine geri dönecek ve hayranlar heyecanlanıyor. Jurassic serisi sinemanın en büyük film destanlarından biridir. Michael Crichton’un romanından uyarlanan film, 1993’te başladı. Jurassic Park ve o zamandan beri beş devam filmi, çok sayıda video oyunu, çizgi roman ve oyuncak serisi üretti. Aileler ve dinozor […]

Jurassic Park serisi sonunda korku köklerine geri dönüyor

Klasik Jurassic serisi, Jurassic Park: Survival adlı yeni bir video oyunuyla karanlık köklerine geri dönecek ve hayranlar heyecanlanıyor.

Jurassic serisi sinemanın en büyük film destanlarından biridir. Michael Crichton’un romanından uyarlanan film, 1993’te başladı. Jurassic Park ve o zamandan beri beş devam filmi, çok sayıda video oyunu, çizgi roman ve oyuncak serisi üretti. Aileler ve dinozor meraklıları arasında hâlâ favori bir hayvandır ve bu yakın zamanda da değişecek gibi görünmüyor.

Bununla birlikte değişen görünen şey, serinin daha karanlık köklerine geri dönmesidir, çünkü The Game Awards’da destana yeni bir video oyunu girişinin ilk filmin heyecanını ve ürpertisini geri getireceği doğrulandı. ile tanınır.

Jurassic Park: Hayatta Kalma gelecekte yakınınızdaki bir video oyun konsoluna geliyor ve başlığı oyunun türü hakkında bir ipucu olabilir: Bir hayatta kalma oyunu. Aslına bakılırsa, ilk fragman da bunu gösteriyordu; hayranlar bununla ve arasında karşılaştırmalar yapıyordu. Uzaylı: İzolasyon.

Jurassic Park: Survival, duyuru fragmanında dehşeti beraberinde getiriyor

Fragmanın gösterdiği gibi, Jurassic Park: Hayatta Kalma 93’teki park firarından sağ kurtulan ve geride bırakılan Dr. Maya Joshi’ye odaklanıyor. Evet, öyle görünüyor ki oyun ilk serideki olayların hemen ardından geçecek. Jurassic Park film, aynı yerlerin çoğunu, onları en son bıraktığımız zamanki durumlarıyla tamamen aynı durumda gösterdiği için. Buna, dondurucuya sıkışan velociraptorun bulunduğu dağınık mutfak da dahildir.

Fragman, seriyi daha heyecanlı günlerine geri götürdüğü için hayranlardan olumlu karşılandı (ironik bir şekilde, kendini ayarlayarak). sırasında onlara). Destanın popülaritesinin aileler de dahil olmak üzere daha geniş bir izleyici kitlesine hitap etmesini sağlaması nedeniyle, özellikle daha yeni Jurassic World filmlerinde aile dostu bir yaklaşım benimsemiştir. Bu, serinin fantastik maceraya daha fazla yönelmesine neden oldu, bu da son filmlerin orijinaliyle aynı ürperti ve heyecanı içermediği anlamına geliyor.

Unutmayın, 1993’teki orijinal film gerçekten oldukça korkutucuydu ve ilham verdiği dehşet bugün hâlâ sürüyor. Aslına bakılırsa, hayranlar gelecekteki filmlerin bu daha koyu tona geri dönmesini istiyorlardı çünkü bu, seriye uzun zamandır sahip olmadığı bir hayranlık ve merak duygusu kazandıracaktı.

Beyazperdede gelecekteki potansiyel taksitlerin bunu tercih edip etmeyeceği henüz bilinmiyor, ancak bunun video oyunu dünyasında gerçekleştiğini görmek de aynı derecede heyecan verici. Jurassic Park: Hayatta Kalma Sabre Interactive’in PS5, Xbox Series X ve S ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanan bir aksiyon-macera oyunu olarak tanıtılıyor. Çıkış tarihi henüz onaylanmadı ancak tarih ne olursa olsun orada olacağız!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow