Kaçırmış olabileceğiniz 10 gösteri

Netflix, orijinal programına büyük miktarlarda para pompalıyor. Bu, Stranger Things, Squid Game, The Crown ve daha fazlası gibi bazı büyük, küresel hitlere yol açtı. Ancak pek çok Netflix orijinali gözden kaçıyor ve bazıları müthiş. Peki, Netflix’teki bazı gizli mücevherler nelerdir? Kaçırmış olabileceğiniz, ikinci kez bakmaya değer 10 TV şovunu size getiriyoruz. Ayrıca bakınız: Bugün yayınlanacak […]

Kaçırmış olabileceğiniz 10 gösteri

Netflix, orijinal programına büyük miktarlarda para pompalıyor. Bu, Stranger Things, Squid Game, The Crown ve daha fazlası gibi bazı büyük, küresel hitlere yol açtı. Ancak pek çok Netflix orijinali gözden kaçıyor ve bazıları müthiş. Peki, Netflix’teki bazı gizli mücevherler nelerdir? Kaçırmış olabileceğiniz, ikinci kez bakmaya değer 10 TV şovunu size getiriyoruz.

Ayrıca bakınız: Bugün yayınlanacak en iyi Netflix orijinal dizisi

Ne yazık ki, bu dizilerin gizli cevherler olması, birçoğunun Netflix’i tatmin edecek kadar büyük izleyicileri çekmeyi başaramayınca iptal edildiği anlamına geliyor. Yine de, bu onları kontrol etmemek için bir sebep değil. Ve kim bilir? Yeterli sayıda kişi iptal edilen Netflix orijinallerini tekrar ziyaret ederse, yayıncı yeniden canlandırmayı düşünebilir. Her şey mümkün.

Henüz üye değilseniz, aşağıdaki bağlantıdan bir Netflix hesabına kaydolabilirsiniz:

Netflix simgesi

Netflix

Netflix, dünya çapında 200 milyondan fazla abonesiyle hâlâ önde gelen premium yayın hizmetidir. Stranger Things, The Witcher, Bridgerton ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her zaman büyüyen orijinal film ve dizi listesi de dahil olmak üzere art arda izlenebilecek binlerce film ve TV şovu sunar.

Netflix’teki en iyi gizli mücevherler

OA

The OA'da bir kadın bir deli gömleğiyle merdivenlerden aşağı iniyor.

The OA hayranları, Netflix iptal ettikten sonra bu orijinal dizinin yenilenmesi için çok dilekçe verdi. Uçurumda biten şovlardan hoşlanmıyorsanız, bunu atlamak isteyebilirsiniz, ancak bize sorarsanız buna değer. Yedi yıldır kayıp olan genç bir kadın gizemli bir şekilde yeniden ortaya çıkar. Ayrıca mucizevi bir şekilde artık kör değil. Şimdi, diğer kayıp insanlara yardım edebilmek için başka bir boyuta bir portal açmak için yardıma ihtiyacı var. Diğer tarafta bulduğu şey, başına gelenleri anlamasına yardımcı olabilecek paralel bir gerçekliktir.

Her şey Berbat!

Everything Sucks'ta Boring, Oregon kasabası tabelasının önünde iki çocuk!  - Netflix'teki en iyi gizli cevherler

Her şey Berbat! çevredeki en iyi gençlik dizilerinden biridir ve Netflix’teki en iyi gizli mücevherlerden biridir. 90’larda geçen dizi, yabancılık durumlarıyla başa çıkan ve sonunda birlikte bir film yapmak için güçlerini birleştiren bir grup çocuğu konu alıyor. Harika performanslar ve harika bir film müziği ile Netflix’in sadece bir sezonun ardından fişi çekmesi çok yazık.

Sense8

Sense8'de sekiz karakter bir barda birlikte içki içiyor - netflix'teki en iyi gizli mücevherler

Matrix’in yaratıcılarından Netflix’teki en iyi dizilerden biri geliyor. Büyüyen bütçesi ve yeterli izleyicisi olmayan Netflix, ne yazık ki iki sezonun ardından bu harika dizinin fişini çekti. Şans eseri, hayranlar daha fazlası için haykırdı ve yayıncı yarım kalmış işleri halletmek için uzun metrajlı bir finale yeşil ışık yaktı. Gösteri, dünyanın dört bir yanından birdenbire kendilerini aynı bilinci paylaşırken bulan sekiz yabancıyı takip ediyor. Şimdi gölgeli bir organizasyon tarafından avlanıyorlar, hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundalar.

Mutlu!

Happy!'de Christopher Meloni ve animasyonlu bir uçan at!  - erkekler gibi şovlar

Çizgi roman yaratıcısı Grant Morrison tarafından yaratılan ve çoğunlukla Crank yardımcı yönetmeni Brian Taylor tarafından yönetilen bu Syfy komedi-dramasında harika Christopher Meloni başrolde. Gözden düşmüş eski bir polis ve bazen kiralık katil, kalp krizinden sağ kurtulduktan sonra Happy adında mavi bir tek boynuzlu at görmeye başlar. Mutlu, adamın kaçırıldığını söylediği kızının hayali arkadaşıdır. Bu çılgın tarikat dizisinde kızının ihtiyaç duyduğu kahraman haline gelebilecek mi?

tanrısız

Godless'ta Merritt Wever ve Michelle Dockery tüfeklerini tutuyor - en iyi netflix westernleri

Bu batılı mini dizi, bir adamın kötü ve kötü şöhretli bir mafya patronu olan patronuna ihanet etmesini konu alıyor. Kaçarken, neredeyse tamamı kocaları, oğulları ve babaları bir maden kazasında ölen kadınların yaşadığı bir kasabaya sığınır. Şimdi bir hesaplaşma yaklaşıyor ve kadınların nerede duracaklarına karar vermeleri gerekiyor. Yapımcılığını Steven Soderbergh’in üstlendiği ve büyüleyici bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu film, kesinlikle Netflix’te gizli bir mücevher.

Yepyeni Kiraz Aromalı

Yepyeni Kiraz Aromasında LISA NOVA rolünde ROSA SALAZAR

Netflix, korku türünde bazı önemli hitler elde etti. Mike Flanagan’ın The Haunting of Hill House ve Midnight Mass’ı akla oldukça popüler sohbet başlatıcılar olarak geliyor. Tabii ki, Netflix’te bazı korku gizli mücevherleri de var ve Brand New Cherry Flavour, bu listenin başında yer alıyor. dizi, onu büyütmek için 90’larda Los Angeles’a seyahat eden genç bir film yapımcısını konu alıyor. Orada taciz, intikam, ölüm ve lanetlerle dolu karanlık bir dünyaya sürüklenir.

Kendinle Yaşamak

Living with Yourself'de bir arabada iki Paul Rudds, birinin elinde bir deste nakit para var

Komik adam Paul Rudd, nispeten sessiz bir şekilde gelip giden bu Netflix orijinal dizisinde çifte görev yapıyor. Rudd, hayatını daha iyi hale getirmek için tuhaf bir prosedürden sağ kurtulan bir adamı oynuyor. Bunun yerine yaptığı şey, en iyi hayatını yaşaması için onun daha iyi bir versiyonunu yaratmaktır. Şimdi, kendisinden iki kişiyle, hayatının kontrolünü, yaşama konusunda kendisinden daha donanımlı bir adamdan geri almanın bir yolunu bulması gerekiyor.

PARILTI

GLOW'da güreş ringindeki iki kadın - netflix'teki en iyi gizli mücevherler

80’lerde geçen GLOW, gerçek, tarihi Muhteşem Güreş Kadınları’na dayanan bir kadın güreş liginin kuruluşunu anlatıyor. COVID-19 salgınının ilk günlerinde iptal edilen GLOW, şans eseri, ringdeki kadınların hayatlarını keşfeden ve hepsini hala Netflix’te izleyebileceğiniz harika üç sezon geçirmeyi başardı.

Pelin

Pelin'deki Peter Sarsgaard

Netflix’te gizli bir belgesel drama olan Wormwood, efsane belgesel film efsanesi Errol Morris’ten bir akış orijinalidir. Mini dizi, bir CIA biyolojik savaş bilim adamının 1953’teki gizemli ölümünü araştırıyor. Başlangıçta bir intihar olarak kabul edilen Frank Olson’ın ölümü bazı soruları gündeme getiriyor. MKUltra Projesi olarak adlandırılan hükümetin zihin kontrolü deneylerinin bir parçası olan Olson, bir faul oyununun kurbanı olmuş olabilir. Röportajları ve dramatik canlandırmaları birleştiren Wormwood, daha genel olarak bildiğimizi sandığımız şeyleri nasıl bildiğimizi keşfederken resmi hikayeyi sorguluyor.

Üniversiteden arkadaşlar

Üniversiteden arkadaşlar

İki sezonun ardından iptal edilen Friends from College, eleştirmenlerden pek sevgi görmedi. Hiçbir şekilde çığır açan bir komedi olmasa da, yıldız oyuncu kadrosu bazı yüksek noktalara ulaşıyor ve gösteri, komedi ve dramı akıllıca harmanlıyor. Hikaye, Harvard’daki günlerinden beri arkadaşları olan, New York’ta orta yaşlarında ve karmaşık kişilerarası geçmişlerinde gezinen kırklı yaşlardaki bir grubu takip ediyor.

Bunlar, Netflix’te kaçırmış olabileceğiniz birkaç gizli mücevher. Eklemediğimiz, sevdiğiniz başka gizli akış mücevherleri var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Netflix simgesi

Netflix

Netflix, dünya çapında 200 milyondan fazla abonesiyle hâlâ önde gelen premium yayın hizmetidir. Stranger Things, The Witcher, Bridgerton ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her zaman büyüyen orijinal film ve dizi listesi de dahil olmak üzere art arda izlenebilecek binlerce film ve TV şovu sunar.

Kaçırmış olabileceğiniz 10 gösteri

Teknory