Ulster – Munster 2023 canlı yayını: Canlı ragbi ücretsiz izleyin

TL;DR: BBC iPlayer’da Ulster vs. Munster’ı ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Birleşik Rugby Şampiyonası düzenli olarak dünyanın en iyi kulüp taraflarından bazıları arasında büyük çatışmalara sahne oluyor ve Ulster ile Munster arasındaki karşılaşmadan daha büyük olamaz. Bu fikstür her iki yönde de sonuçlanabilir ve her iki taraf da kendi […]

Ulster – Munster 2023 canlı yayını: Canlı ragbi ücretsiz izleyin

TL;DR: BBC iPlayer’da Ulster vs. Munster’ı ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Birleşik Rugby Şampiyonası düzenli olarak dünyanın en iyi kulüp taraflarından bazıları arasında büyük çatışmalara sahne oluyor ve Ulster ile Munster arasındaki karşılaşmadan daha büyük olamaz. Bu fikstür her iki yönde de sonuçlanabilir ve her iki taraf da kendi kampanyalarına güçlü başlangıçlar yapabilir.

Ulster-Munster maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Ulster-Munster maçı ne zaman?

Ulster ve Munster buluşacak 19 Kasım 19:35 GMT. 10 Kuzey İrlanda’nın Belfast kentindeki Kingspan Stadyumu’nda.

Ulster vs. Munster’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Ragbi hayranları için iyi haber şu ki, BBC iPlayer’da bir dizi Birleşik Rugby Şampiyonası fikstürünü ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Bu ücretsiz yayın programı Ulster ve Munster arasındaki karşılaşmayı içeriyor.

BBC iPlayer coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, coğrafi kısıtlamaları aşabileceğiniz ve dünyanın herhangi bir yerinden BBC iPlayer’a bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz Steam Ulster vs. Munster

İşin püf noktası, akış için en iyi VPN’lerin ücretsiz olmamasıdır. Ancak en iyi VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Ulster vs. Munster maçını izlemek için bolca zamanınız var.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Ulster vs. Munster maçını dünyanın her yerinden izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow