Kan ve Bal Yetmedi

Disney aracılığıyla görüntü İzledin mi Winnie the Pooh: Kan ve Bal ve “evet bu iyi, ama nerede Christopher Robin?” HAYIR? Önemli değil, çünkü elde ettiğin şey bu. Ve şakacı Christopher da değil, “terk edilmiş apartman kompleksinin” dışında “uyuşturucu kaynaklı bir portalda yaşayan” hayvan arkadaşları olan “çeyrek yaşam krizi” Christopher Robin alıyoruz. Kulağa eğlenceli gelmiyor mu? […]

Kan ve Bal Yetmedi

Disney aracılığıyla görüntü

İzledin mi Winnie the Pooh: Kan ve Bal ve “evet bu iyi, ama nerede Christopher Robin?” HAYIR? Önemli değil, çünkü elde ettiğin şey bu. Ve şakacı Christopher da değil, “terk edilmiş apartman kompleksinin” dışında “uyuşturucu kaynaklı bir portalda yaşayan” hayvan arkadaşları olan “çeyrek yaşam krizi” Christopher Robin alıyoruz. Kulağa eğlenceli gelmiyor mu?

film bir canlı aksiyon/animasyon melezi olacak ve muhtemelen şuna benzer bir şey olacak: halüsinasyonlar Black Noir, hit Amazon şovunda acı çekiyor Erkekler. film, Boat Rocker Studios tarafından geliştiriliyor. Çeşitlilik.

Senaryo Charlie Kesslering tarafından yazılmıştır (Büyük olasılıkla) ve Conrad Vernon (sosis partisi) pilotu yönetecek. Boat Rocker Studios, Scripted’in yaratıcı işlerden sorumlu başkan yardımcısı Nick Nantell, “Christopher Robin ve Winnie-the-Pooh’dan daha ikonik ve birlikte maceralarıyla dünya çapında tanınan çok az karakter var” dedi.

Bu doğru olsa da, gerçekten başka bir cesarete ihtiyacımız var mı? Winnie the Pooh yeniden yapmak? Pooh ve Domuzcuk’un bir sürü insanı öldürdüğü sahne yetmedi mi? Bay Mills Studios’tan Shamier Anderson ve Stephan James de dizinin yapımcılığını üstleniyor ve dizinin “Christopher Robin ve Winnie-the-Pooh hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi aldığını ve tamamen taze ve inkar edilemez derecede komik bir şey yarattığını” söylediler.

Başka bir marka dışı Winnie projesini almamızın nedeni, orijinal olarak İngiliz yazar AA Milne tarafından yazılan hikayenin telif hakkı korumasının 2022’de sona ermesi. Sanırım Winnie the Pooh’u Uzayda almamız an meselesi. .

Filmin henüz bir çıkış tarihi yok ama sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Teknory