Kang’ın Başarısının Anahtarı Jonathan Majors Değildi, “Quantumania’nın Büyük Hatası Çoklu Evren Destanını Sonuna Ulaştırabilir”

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Jonathan Majors’ın Fatih Kang olarak uzun süre kalmamış olma ihtimalinin giderek artmasıyla, hayret kovan bakıcıları, kötü adamın başarısının ardındaki gerçek nedenin en başta onun olup olmadığını merak ediyor. Bu sırada, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania birçok hata yaptı, ancak bir numaralı en büyük ahmaklığı artık tespit edildi ve Multiverse Saga […]

Kang’ın Başarısının Anahtarı Jonathan Majors Değildi, “Quantumania’nın Büyük Hatası Çoklu Evren Destanını Sonuna Ulaştırabilir”

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Jonathan Majors’ın Fatih Kang olarak uzun süre kalmamış olma ihtimalinin giderek artmasıyla, hayret kovan bakıcıları, kötü adamın başarısının ardındaki gerçek nedenin en başta onun olup olmadığını merak ediyor. Bu sırada, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania birçok hata yaptı, ancak bir numaralı en büyük ahmaklığı artık tespit edildi ve Multiverse Saga genişledikçe Marvel Studios için çok büyük bir baş ağrısına neden olabilir.

Jonathan Majors’ın kariyerinin çöküşünün ortasında, Marvel hayranları Tom Hiddleston’ın Kang’ın etkisinin övgüsünü hak ettiğini düşünüyor

Loki
Disney Plus/Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Marvel hayranları, yönetiminden salıverildikten ve yaklaşan film projelerinden çıkarıldıktan sonra, Marvel’ın gizlice Kang’ı yeniden canlandırmayı planladığına inanıyor. Bu, yaygın olarak franchise’ı sarsan bir sarsıntı olarak görülse de, insanlar aslında düşündüğümüzden daha az etki yaratıp yaratmayacağını merak ediyor. Şaşırtıcı bir olay dönüşünde, Loki sonunda ikinci sezon teaser Kuantum en iyi anı olarak adlandırılıyor, bu da aslında öyle olduğuna dair bir inanca yol açtı. Tom Hiddleston’ın performansı bu, Kang’ı çok çekici ve önsezili bir düşman yaptı. Şimdi sizin için sıcak bir çekim var.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania büyük bir hata yaptı ve neden olabilir ana Multiverse Saga için problemler

Kangs Konseyi
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

Sırasında Kuantum‘nin bitiş kredileri sahnesi biraz sevgi kazanıyor, kredi ortası sekansı daha fazla inceleme altına alınıyor. Kang Konseyi alayı, tüm çoklu evrendeki zamansal tiranın her varyantının Jonathan Majors tarafından oynandığını belirledi – bu, karakterin yeniden şekillendirilmesi söz konusu olduğunda Marvel’ı ayağından hemen hemen vuruyor. Bu an olmadan, varyant kavramının armağanı sayesinde, yüzünün değiştiğini açıklamak en kolay şey olurdu, ama Kuantum Şimdi Multiverse Saga’yı Binbaşılar kapıdan çıkarsa kaçmanın zor olacağı bir köşeye sıkıştırdı.

İster inanın ister inanmayın, internet zaten bir morbius yeniden başlat (ama Jared Leto ile değil, endişelenme)

morbius
Sony aracılığıyla fotoğraf

Şaka yapmıyoruz. 1 Nisan Şakası Günü, Marvel aşıklarının morbius, gerçek anlaşma bu. Marvel ve DC ikonu David Dastmalchian (o Kuantum, ama bunu ona karşı tutma) hayalindeki çizgi roman rolünün Morbius olduğunu kabul etti. Bu konuda şansını kaçırdığını düşünebilirsiniz, ancak bazı insanlar şimdi Marvel’den bize karakteri yeniden başlatmasını talep ediyor, böylece Dastmalchian gelip Sony’nin Jared Leto’nun başrol oynadığı rezil filmi olan korkuyu ortadan kaldırabilir. Yine de bir kural olmalı, herhangi bir gelecek morbius film, Matt Smith’in garip bir dans sahnesini oynamasını sağlamalı.

En akıllara durgunluk verenler gibi en son Marvel haberlerinden daha fazlası Henüz duyduğumuz bir sonraki Kang konsepti, çok yakında çoklu evrende boynunuza gelecek.

Teknory