Yenilmezler Gizli Savaşlar: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T16:27:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-25T20:50:54 İşte Avengers: Secret Wars hakkında çıkış tarihinden, fragmanına, oyuncu kadrosuna ve olay örgüsüne kadar bildiğimiz her şey. Infinity Saga’nın destansı sonu ve tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri olan Marvel Sinema Evrenindeki en büyük olay olan Avengers Endgame’in üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti. Her […]

Yenilmezler Gizli Savaşlar: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-25T16:27:00

Güncellenmiş: 2022-11-25T20:50:54

İşte Avengers: Secret Wars hakkında çıkış tarihinden, fragmanına, oyuncu kadrosuna ve olay örgüsüne kadar bildiğimiz her şey.

Infinity Saga’nın destansı sonu ve tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri olan Marvel Sinema Evrenindeki en büyük olay olan Avengers Endgame’in üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti.

Her Avengers filmi 1 milyar dolardan fazla hasılat yaptı, ancak MCU’nun sonraki aşamalarının doldurulması gereken büyük ayakkabılar var. Aynı çılgınlığı, teorileştirmeyi ve duygusal yatırımı yeniden yakalayıp yakalayamayacakları henüz belli değil.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar geliştirme aşamasındadır, işte çıkış tarihinden bir fragman, oyuncu kadrosu ve olay örgüsü ayrıntıları olup olmadığına kadar şimdiye kadar bildiklerimiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avengers Secret Wars çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Yenilmezler: Gizli Savaşlar tarihinde vizyona girecek 5 Mayıs 2026.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar logosuMarvel Stüdyoları

Gizli Savaşlar yıllarca söylendi.

Bu, Avengers: The Kang Dynasty’den sonra Altıncı Aşamadaki iki Avengers filminden ikincisi olacak. Ayrıca Blade, Deadpool 3 ve Fantastic Four ile birlikte MCU’nun Altıncı Aşaması için onaylanan beşinci film.

Avengers Secret Wars fragmanı: Fragman var mı?

Numara, Avengers: Secret Wars için bir fragman yok yazarken.

Film henüz prodüksiyona girmediğinden ve önceki filmi de olmadığından, herhangi bir çekim için bir süre bekleyeceğiz – ancak çevrimiçi olarak paylaşılan bir fragman üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

Avengers Secret Wars oyuncuları: İçinde kim var?

Resmi kadro detayları henüz paylaşılmadı, ancak yapılması gereken bazı mantıklı tahminler var. Bu bir Yenilmezler filmi olduğundan, aşağıdaki karakterlerden herhangi birini beklemek güvenlidir:

Makale reklamdan sonra devam ediyor

 • Anthony Mackie Kaptan Amerika olarak
 • Sebastian Stan, Kış Askeri/Beyaz Kurt rolünde
 • Örümcek Adam rolünde Tom Holland
 • Hulk olarak Mark Ruffalo
 • Thor rolünde Chris Hemsworth
 • Jeremy Renner Hawkeye olarak
 • Savaş Makinesi olarak Don Cheadle
 • Brie Larson Kaptan Marvel olarak
 • Paul Rudd Karınca Adam olarak
 • Benedict Cumberbatch Doctor Strange rolünde
 • Benedict Wong Wong olarak
 • Elizabeth Olsen Wanda Maximoff olarak
 • Tom Hiddleston Loki olarak
 • Letitia Wright Shuri olarak
 • Danai Gurira Okoye olarak
 • Nick Fury rolünde Samuel L.Jackson
 • Evangeline Lilly Wasp olarak
 • Tessa Thompson Valkyrie olarak
 • Florence Pugh Yelena Belova olarak

Birkaç soru işareti var. Daha çok, MCU’da Doctor Doom’u kimin oynayacağını bilmiyoruz. Marvel tarihindeki en önemli kötü adamlardan biri olduğu için büyük bir isim olmasını bekleyebiliriz.

James Gunn ayrıca Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, “insanların bu Muhafızlar ekibini son görüşü” olacak, bu yüzden geri dönüp dönmeyecekleri belli değil.

Son olarak, Marvel’ın Chris Evans ve Robert Downey Jr.’ı Steve Rogers ve Tony Stark olarak diriltmenin bir yolunu bulacağına dair endişe verici bir beklenti de var.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar henüz bir yönetmen bulamadı, ancak Loki ve Doctor Strange 2 yazarı Michael Waldron yakın zamanda senaryoyu yazması için görevlendirildi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avengers Secret Wars konusu: Konusu nedir?

Şimdi, Marvel çizgi romanlarında birkaç Gizli Savaş hikayesi var: 1984 ile 1985 arasında piyasaya sürülen orijinal geçiş var; devamı var, Gizli Savaşlar II; 2004’ün Gizli Savaşı var, bu ilk hikayeyle hiçbir şekilde bağlantılı değil; orijinal serinin halefi olan Beyond var; ve 2015 Gizli Savaşlar etkinliği var.

Hepsini kırmayacağız ama orijinal Gizli Savaşları açıklayacağızçünkü bunun unsurları muhtemelen film uyarlamasına girecek.

Secret Wars'tan bir görüntüSecret Wars'tan bir görüntüMarvel çizgi romanları

Gizli Savaşlar, Infinity Saga’dan bile daha büyük bir olay olabilir.

Secret Wars’ta Beyonder olarak bilinen kozmik bir varlık, Dünya’nın en güçlü kahramanlarını ve kötü adamlarını tek bir amaç için yaratılmış bir gezegen olan Battleworld’e taşıyor: savaşmalarına izin vermek. “Ben ötedenim! Düşmanlarını öldür ve arzuladığın her şey senin olsun! Hayalini kurduğun hiçbir şey benim için imkansız değil, Beyonder kaçırdığı herkese anlatıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kahramanlar açısından şu karakterler yer alıyor: Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Kaptan Marvel, Hawkeye, Demir Adam, Dişi Hulk, Thor, Wasp, Hulk, Fantastik Dörtlü ve X-Men.

Çok çeşitli kötü adamlar da var, ancak film için en dikkate değer ikisi: Jonathan Majors’ın canlandırdığı Fatih Kang; ve henüz MCU’da rol almayan Doctor Doom.

The Kang Dynasty’den devam eden Gizli Savaşlar göz önüne alındığında, ikinci filmin, tıpkı kahramanlar için tüm umutların kaybolmuş göründüğü gibi, herkesin Battleworld’e nakledilmesiyle sona ereceğinden şüphelenmek mantıklı. Umalım da Galactus da ortaya çıkmasın.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu makaleyi yeni duyurular üzerine güncelleyeceğiz.

Teknory