Kara Cuma öncesi satışlar şu anda AirPods Pro 2’den 50 $ düşürdü

Apple’ın en yeni AirPods Pro kulaklıkları, tam fiyata harika bir kulaklık seti, ancak bugün her zamankinden daha ucuz: Target, ikinci nesil AirPods Pro’yu 200 $ ‘a satıyor, 49 $’ lık bir tasarruf ve tüm zamanların en düşük seviyesi. Amazon da fiyatı eşleştiriyor. İkinci nesil AirPods Pro, orijinal modelle aynı tasarıma sahiptir, ancak içleri tamamen yenidir. […]

Kara Cuma öncesi satışlar şu anda AirPods Pro 2’den 50 $ düşürdü

Apple’ın en yeni AirPods Pro kulaklıkları, tam fiyata harika bir kulaklık seti, ancak bugün her zamankinden daha ucuz: Target, ikinci nesil AirPods Pro’yu 200 $ ‘a satıyor, 49 $’ lık bir tasarruf ve tüm zamanların en düşük seviyesi. Amazon da fiyatı eşleştiriyor.

İkinci nesil AirPods Pro, orijinal modelle aynı tasarıma sahiptir, ancak içleri tamamen yenidir. Daha uzun süre dayanırlar (4,5 saate karşı 6 saat), daha iyi gürültü engelleme özelliğine sahiptirler, Apple’ın yeni Uyarlanabilir Saydamlık özelliğine sahiptirler ve çok daha iyileştirilmiş ses kalitesine sahiptirler. Ayrıca hoparlörlü yeni bir şarj kutusu ve bir Apple Watch şarj cihazıyla şarj edilebilen bir kordon halkasıyla birlikte gelirler.

Kara Cuma yaklaşırken, perakendecilerin yeni AirPods Pro için neler hazırladığından emin değiliz, ancak şimdi çok şey istiyorsanız gidip bir çift alın.

Teknory