Gal Gadot, Wonder Woman’ın Büyük Bütçeli Netflix Aksiyon Filmine Nasıl Yol Açtığını Açıklıyor: “Yeterince Görmemiştim”

Özet Gal Gadot, Wonder Woman’ın, yakında çıkacak Netflix aksiyon filmi Heart of Stone da dahil olmak üzere daha fazla kadın başrollü filme kapı açma başarısını takdir ediyor. Heart of Stone, Gadot’nun Wonder Woman’dan sonra yaptığı ilk Netflix aksiyon filmi değil; ayrıca Netflix’in şimdiye kadarki en popüler filmi haline gelen Red Notice’de rol aldı. Heart of […]

Gal Gadot, Wonder Woman’ın Büyük Bütçeli Netflix Aksiyon Filmine Nasıl Yol Açtığını Açıklıyor: “Yeterince Görmemiştim”

Özet

  • Gal Gadot, Wonder Woman’ın, yakında çıkacak Netflix aksiyon filmi Heart of Stone da dahil olmak üzere daha fazla kadın başrollü filme kapı açma başarısını takdir ediyor.
  • Heart of Stone, Gadot’nun Wonder Woman’dan sonra yaptığı ilk Netflix aksiyon filmi değil; ayrıca Netflix’in şimdiye kadarki en popüler filmi haline gelen Red Notice’de rol aldı.
  • Heart of Stone ve Red Notice 2’ye ek olarak, Gadot’un merakla beklenen başka projeleri de var: Disney’in canlı aksiyon Pamuk Prenses’inde Kötü Kraliçe’yi oynamak ve Kleopatra’da başrol oynamak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gal Gadot nasıl olduğunu paylaştı Mucize kadın Netflix’e yol açtı Taş kalpli. Gadot, 11 Ağustos’ta vizyona girecek olan Netflix aksiyon filminin başrol oyuncusu ve yapımcısı. “Kalp” olarak bilinen gizemli bir nesnenin tehlikeli düşmanlar tarafından ele geçirilmesini engellemesi gereken Rachel Stone adlı uluslararası bir istihbarat görevlisini canlandırıyor. Taş kalpli ayrıca yıldızlar Grinin Elli Tonu Ve Bir Zamanlar aktör Jamie Dornan.

sırasında Haftalık eğlence SAG-AFTRA grevi öncesi yapılan röportajda Gadot, Mucize kadın yapılmasına yardım etti Taş kalpli gerçeklik. Kadın başrollü bir süper kahraman filminin başarısı, Hollywood’da süper kahraman türünün ötesinde bile birçok yeni kapı açtı. Aşağıdaki Gadot’un yorumlarını okuyun:

Pek çok erkek başrollü film zekice yapılmıştı ve ben her zaman daha fazla kadın başrollü filme yer olduğunu hissettim. Bağlamak, Misyon: İmkansız, memleket kimliği, Zor Ölüm – bu filmleri yutuyorum ve her zaman bir tane oynamak istemişimdir. Bir ‘aha!’ an. ‘Bir saniye, erkekler görmeye gidiyor’ gibiydim [women-led action films too]. Yapabiliriz [make more]Öyleyse hadi yapalım.’ Biraz güvenim var ve başlayıp gelişmeye karar verdik. Taş kalpli.


Gal Gadot’nun Heart Of Stone’dan Sonra En Çok Beklenen Projeleri

Taş kalpli Gadot’un ondan sonra yaptığı ilk Netflix aksiyon filmi değil mi? Mucize kadın. Gadot ilk olarak Kırmızı Bülten Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds ile birlikte. Kırmızı Bülten Netflix’in şimdiye kadarki en popüler filmi oldu ve Gadot, ilk filmdeki rolünü yeniden canlandıracak. Kırmızı Bülten 2. Önce Mucize kadınGadot en çok aksiyon dolu filmde Gisele Yashar’ı oynamasıyla tanınıyordu. hızlı ve Öfkeli franchise, Gadot’un beklenmedik bir dönüş yapmasıyla Hızlı X.

Gadot’nun aksiyon rollerinin dışında en çok beklenen projelerinden biri de Disney’in canlı aksiyon filmi. Karbeyaz. Rachel Zegler’in Pamuk Prenses’inin karşısında Kötü Kraliçe olarak kötü bir dönüş yapacak. Gadot’nun oyuncu kadrosu, canlı aksiyon yeniden yapımının Disney klasiğini güncellediğinin onaylanmasının birçok yolundan biridir. Ek olarak Karbeyazthe Kleopatra Gadot’nun oynadığı film, tartışmaların yanı sıra çok fazla beklentinin de kaynağı oldu. Jenkins aslen olacaktı Kleopatra‘ın yönetmeni, ancak ayrıldı ve şimdi sorumlu yapımcı olarak görev yapacak.

İlgili: Gal Gadot’un Kleopatra Filmi: Tartışma, Tarihteki Değişiklikler ve Bildiğimiz Her Şey

Gadot ve Jenkins yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyordu. Harika Kadın 3ancak film, James Gunn ve Peter Safran’ın DC Evrenini yeniden başlatması sırasında rafa kaldırıldı. Ancak Gadot geçtiğimiz günlerde şunu paylaştı: Harika Kadın 3 DCU’nun yeniden başlatılmasından sağ çıkacak ve Gunn ile Safran’ın filmi geliştirmekle hala ilgilendiklerini. DCEU’daki yerleşik karakterlerin çoğu DCU için yeniden biçimlendirilip yenilendiğinden bu şaşırtıcıydı. Arasında Gal GadotNetflix aksiyon filmleri, Karbeyaz, Kleopatrathe hızlı ve Öfkeli franchise ve potansiyel olarak Wonder Woman oynamaya devam ediyor, kariyeri yakın zamanda yavaşlamıyor.

Kaynak: EW

Teknory